Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mýty a skutočné pravdy o predejakulačnej tekutine?

Príspevok v téme: mýty a skutočné pravdy o predejakulačnej tekutine?
napochybach

v posledných týždnoch som na nete veľa toho prečítala o predejakulačnej tekutine,lebo ma to zaujíma ,kedže som v partnerskom vzťahu,v jednom článku píšu jedno o nej,v druhom úplný opak,tretí človek tam pridá niečo celkom iné ...neviem,čomu mám veriť,nejaké stránky zaručené dobré poznáte o tom ?alebo čo vám povedal doktor ?ste znalí v tejto oblasti ?ak áno,tak prosím napíšte ,čo je zaručene pravdivé o danej tekutine :)

dakujem

alenka_maxova

ked chces pravdu, preco sa neopytas trebars cloveka, ktory vystudoval medicinu a pozna ludske telo dokonale? Napriklad taka gynda????? Neviem ake rady cakas tu na nete plnom amaterov...

kaciatko_7

kedze nemas v ociach mikroskop nikdy si nebudes moct byt na 100 % ista... moze obsahovat aj nemusi, resp. aj ked obsahuje mozes otehotniet aj nemusis... neda sa to povedat s istotou ci ano alebo nie,,, preto je na to tolko rozlicnych nazorov... my s priatelom mame vyse dvoch rokov nechraneny sex a neotehotnela som na tu tekutinu... niektori co sa dlho snazia o babo by ti povedali, ze oplodnit je niekedy dost narocne aj s ejakulatom nieto s tou tekutinou

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

mýty a skutočné pravdy o predejakulačnej tekutine? - Fórum - ZDRAVIE.sk