Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Štíhle ruky

Príspevok v téme: Štíhle ruky
Domčííí

ahojte .. mám problém.Straśne by som chcela mať pekné sexy ruky,podpazušie.Nemáte nejaké cviky ??Mám celkom tučné ruky a lezie my to na nervy.Chcela by som ich ma´t štíhle.Neviečo ćo by mi mohlo pomôcť ?? :( lebo neviem čo by som mala robiť.Keby som cvičila nejako zle aby sa mi nezväčšilo svalstvo :/ prosím poradťe mi ..

krado

Pozri na nete cviky na triceps a biceps a mas to idealne by bol trener a posilovna aspon na zaciatok aby si vedela ako cvicit.

pe84

staci zacat tym, ze si spravis rano a vecer kliky, ale poriadne, a postupne budes pridavat ich pocet, plus posilovna by bola super...

trudyyyyyyy

ruky si upravis jedine cvicenim. kedze si zena, svalstva sa nemusis obavat, ruky sa ti cvicenim len spravne vyrysuju, spevnia. mne sa na ruky osvedcil jednoduchy cvik, ktory robim doma. sadnes si na stolicku (postel hocico), nohy mas vystrete, polozene na zemi. zapries sa rukami o sedadlo, zdvihnes cele telo tak, ze sa zapieras o ruky a ides az dolu k zemi a znovu spat. zopakuj to 10krat po tri serie. samozrejme idealne by bolo, keby mas predtym nejaku dynamicku cinnost-beh, skakanie na svihadle, telo sa zahreje a navyse uz vtedy zapajas aj ruky

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Štíhle ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk