Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Liečba očí

Príspevok v téme: Liečba očí
mestan

Dobrý deň,
mám problém so zrakom. Pred časom som zistil,že už na kratšiu vzdialenosť nezaostrujem tak ako by som mal. Niesom v škole najobľúbenejší a preto s tým nechcem ísť k doktorke, aby mi nedala okuliare. Chcel by som vedieť či sa zrak nedá zlepšiť aj nejakou inou cestou.
Prosím pomôžte mi.

zuzulko

určite treba isť na očné a čim skorej tym lepsie oblubenosť nie je v tom či niekto nosi okuliare. ak človeka majú skutočne radi, tak takého aký je.duchovna pričina ochorenia oči byva ked nechceme niečo vidieť,treba sa zamyslieť nad svojim spravaním a chybami ktoré nam vyčitaju a zmeniť to. dajú sa nosiť šošovky, da sa robiť laserová korekcia a mnoho iných možností ale v dnešnej dobe mať problem z nosenia okuliarov ved je to blbosť. inač na podporu očí je z doplnkov najvhodnejší lutein.

aliz

Nemaj predsudky, zrak je predsa oveľa dôležitejší. Okuliare nosiť nie je žiadna hanba, ak si kúpiš bezrámové s antireflexnými sklami, tak vôbec ti nezmenia tvár. Nakoniec sú šošovky ako písala jana. Môžeš skúsiť aj doplnky výživy na oči, napr. extrakt z čučoriedok, ale hlavne si daj najprv vyšetriť zrak. Očnú jogu by si musel cvičiť pravidelne, ale očné svaly sú veľmi citlivé a ak budeš nesprávne cvičiť, môžeš si skôr ublížiť.

pe84

su take rozne metody na posilnovanie svalov v oku, skus si najst na internete napr. ocna joga, nie su to narocne cviky a viem, ze niektorym ludom to zlepsilo zrak

jana_

bez na ocne cim skor, to je si myslim, najlepsie co mozes urobit, ved mozes nosit aj kontaktne sosovky, o kt. ostatni ani nemusia vediet, ze ich mas...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Liečba očí - Fórum - ZDRAVIE.sk