Predkožka

Príspevok v téme: Predkožka
marek2231685

No tak už mám 17 je to taký problém že neviem pretiahnud predkožku cez žalud ked mi sotjí v 15 som mal iba vyšetrenia krv váha výska ale také nie e väčšina kamošov ano inac to ide jak tak akurát na hygienu neviem ci sa to časom vylieči pretože inač ide dole ale ked stoji nejde a je mi to blbé počul som ze funguje vinikajuco DERMOVAT ale je na predpis tak neviem sú nejaké rady ? :((( ( ( (

Golem

Skus pomalicky skusat :) ale nestahuj ju nasilu na predkozke sa ti mozu urobit male trhlinky ktore ked sa zotavia tak sa ti predkozka viac ... takze nie nasilu ;) aa skusaj to vo vani vpokoji v teplej vode ;) ak to nepomoze chod k urologovy aa on ta objedna o 2 tyzdne na operaciu ... na fimozu ;)

marcusino

Tak na toto nebude reagovať asi nikto. "ked mi nestojí je strašné malí asi 6 cm možno 7 prejde to časom ?" :D :D čo má prejsť? :D :D veď to je normálne

marek223168

Ešte že som čítal že sa stažovali aj s malím penisom ale ja neviem moja dĺžka je asi 18 cm a nesťažujem sa a je aj dosť hrubý hraje to rolu ? ale ked mi nestojí je strašné malí asi 6 cm možno 7 prejde to časom ?