Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zapal

Príspevok v téme: zapal
peter130

Zdravim Vas. Mam takyto problem. Podarilo sa mi dostat nejaky zapal, mam opuchnuty cely krk a navrete usliny. Prechadza to az do ucha, taka pulzujuca bolest. U lekara som bol, dostal som antibiotika ale, zatial nic nezabera. Je tomu sice len 5 dni, ale aj tak :( A okolo ucha sa mi este vytvorila aj nejaka vyrzka. Cely krk stibe, svrby a boli :(. Neviete mi nieco poradit ? co by som mal este spravit ? Za odpovede vopred dakujem.

zuzulko

môže to byť mumps, v dospelom veku a u mužov je veľmi nebezpečný trebarýchlo navštíviť znova lekára, podporovala by som to rastlinnými výťažkami s účinkom na vírusy Baktevir alebo Vironal, vhodný by bol aj výťažok medvedieho cesnaku.

house

moze sa jednat o mumps, je to virusove ochorenie a tu Vam ATB nepomozu, tlmit horucky, vylezat, vitaminy, pokoj.Je to nebezpecne na semenniky nevylezanie moze sposobit neplodnost aj zapal mozgovych blan.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zapal - Fórum - ZDRAVIE.sk