Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Alzheimer - názor na lieky

Príspevok v téme: Alzheimer - názor na lieky
kraska000

ahojte potrebujem poradit moja babka uziva tieto liecky: na alzheimera a vyzerá oveľa horšie ako keď ich začala užívať. TARKA, Preductal MR, Losartan STADA, Ebrantil, Lucetan, Ebixa. Chcem Vás veľmi pekne poprosiť či nemáte nejaký dôkaz alebo kontakt na niekoho komu sa Alzheimerova demencia podarila reverznúť. Je to dosť súrne, prosím, pomôžte.

RNG

Inac musim to doplnit o novsi doplnok proti Alzheimeru, vytazok z morskeho civocicha pod menom apoequorin/Prevagen.
Tento obsahuje bielkoviny viazuce na seba vapnik, lebo cast dovodov pre alzheimerovu chorobu je hromadenie sa vapnika(kalcifikacia) zo zapalovych procesoch v mozgu.
Na zapalove procesy je dobre pouzivat protizapalovy curcumin s bioperinom.
A samozrejme antioxidanty, ktore zlepsuju cirkulaciu krvi aj v mozgu a tym predchadzaju ciastocne tvoreniu zapalovych stredisk a nanosov beta amyloidov, tiez scvrkavaniu sa mozgu z nedostatrocnej vyzivy. Lebo to vsetko je zahrnute pod Alzheimerovu chorobu a demenciu.

111Marika111

Malaanka.
prosím ťa kde sa dá zohnať ten výživový doplnok fin fosforescaps? Skúsila by som to pre 90 ročnú starkú.

RNG

Zdravy mlady clovek si vytvori denne pri 1/2 hodinovom opalovani az 10 000 IU , zialbohu z vekom to klesa a v starobe a naviac uzavreti doma nemozu tvorit prakticky zoadny vitamin D a ten potom chyba na stovky roznych funkcii v tele. Takze doplnat si ho je velmi potrebne, naviac ked s tym mali taky fenomenalny uspech pri alzheimerovej chorobe, co sa neda porovnat so ziadnymi liekmi.
Ale rozhodnutie je na vas, ja tu len prinasam informacie, ktore organizovana medicina potlaca.

malaanka

jodanka
moja mama bude mať 90 rokov a liečin sa na Alzheimera asi 4 roky.
Skoro od začiatku som jej dávala výživový doplnok fosforescaps 2x1,potom som prešla na jednu denne.Pri zhoršení znovu na 2x1.Keď som jej dávala doplnok,tak som jej nedávala lucetam.Tak mi to poradila dr.,ktorá mi poradila aj ten fosforescaps.
Aj mojej mame pridali tiapridal,ale nerovil jej dobre,tak som ho hneď vysadila,takisto lieky na spanie zoleptil.Dávam jej len ebixu a k tomu édativ PC-to je homeopatikum.
Dr.,ktorá sa zaoberá alternatívnou medicínou,mi povedali,že tie utišujúce lieky od psychiatra,len viac znekľudňujú a vlastne majú opačný účinok.
RNG
myslíš,že aj u tak starého človeka (90) by bolo vhodné dávať vitamín D?

RNG

Nuz nedavno mali viaceri lekari uspech s vysokymi davkami vitaminu D-3, kde sa im podarilo priviest spat do normalneho zivotneho cyklu pacientov uz roky uzavretych.
Davka je 1 mesiac kazdodenne 50 000 IU vitaminu D-3 a potom pokracovat davkou 10 000 IU denne.

Jodanka

Poraďte mi prosím, moja mamka tiež berie Ebixu, ale dali jej aj Tiapridal, Citalec, Xanax, ale je ešte zmätenejšia ako bola a neustále spí, pričom keď sa zobudí, tak je na tom najhoršie.Môže brať fosfosercaps,je potrebné lieky zredukovať? Ďakujem

zuzulko

ja by som doporučila nutra ben forte, možne v kombinácii s nutra thin a revitin s projektu zdravia. sú to prirodne produkty, osvedčené v praxi a môžu sa použivať v kombinácii s liekmi. zda sa mi zbytočne vela chemie ale nie je možné vyradiť všetko odrazu, len pomaličky znižovať davky viac o nich s možnosťou objednať na Prozdravie.sk

malaanka

house
nesúhlasím s tebou.Lieky so začiatku zaberajú,len neskôr už nie.Dá sa to čiastočne pozastaviť a zmierniť.
Súhlasím s tebou,že neskoršie nič nezaberá.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Alzheimer - názor na lieky - Fórum - ZDRAVIE.sk