Alzheimer - názor na lieky

Príspevok v téme: Alzheimer - názor na lieky
kraska000

ahojte potrebujem poradit moja babka uziva tieto liecky: na alzheimera a vyzerá oveľa horšie ako keď ich začala užívať. TARKA, Preductal MR, Losartan STADA, Ebrantil, Lucetan, Ebixa. Chcem Vás veľmi pekne poprosiť či nemáte nejaký dôkaz alebo kontakt na niekoho komu sa Alzheimerova demencia podarila reverznúť. Je to dosť súrne, prosím, pomôžte.

house

Mam skusenosti s mojou matkou, ktoru som opatroval 6 rokov, na tuto chorobu bohuzial lieky nezaberaju, ak ich stary clovek zacne brat, tak len z nich zacne vacsinou vystrajat, takze si to uzijete nakoniec Vy ...Vacsinou je to spojene s atrofiou mozgu a priebeh choroby je taky, ze najprv strati pamat, potom rec, ochrnu nohy, ruky a posledna faza je problem s prehltanim, samozrejmostou je pomocovanie a samovolna stolica.

malaanka

kraska000
písala som ti mail.
Z tých liekov je len Ebixa a Lucetam na Alzheimera,ostatné sú na srdce a tlak.
Mojej mame sa zlepšila pamäť po braní výživového doplnku fin fosforescaps.Dávala som jej to namiesto lucetamu.Poradila mi to lekárka,ktorá sa zaoberá alternatívnou medicínou.A mama to berie už druhý rok,spolu s Ebixou a drží sa.Tie ostatné lieky prekonzultuj s lekárom,zdá sa mi veľa liekov na tlak.