Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Najlepší typ/značka epilátora

Kika99

Mne slúži bezchybne vyše 17 rokov Braun a som nadmieru spokojná. Depilujem ním len nohy.Bolelo to len zo začiatku, nemám problémy ani so zarastajúcimi chĺpkami. Intímne partie si holím.

Nela41

Alebo si požičaj epilátor najprv od kamošky, ale nie len na jednu epiláciu. Vyepiluj sa, počkaj kým dorastú chĺpky a zas sa vyepiluj a najlepšie ešte raz. Ja som si tiež prvé razy myslela, že je to super. A ozaj ešte musím pripomenúť že zarastajúce chĺpky sú veľký problém a môžem ti z vlastnej skúsenosti povedať že ani peeling 100% chlpkov nad kožu nedostane

Nela41

JA ti radím nekupuj epilátor :D keď tak radšej vosk alebo cukrovú vatu, hoci ťa to výde drahšie ako kúpenie epilátora myslím, že je to omnoho lepšia investíca. S epilátorom je to veľmi bolestivé a dlho to trvá ja napríklad na to vôbec nemám nervy lebo to bolí a nezobere to vždy všetky chlpky, viacej krát po jednom mieste treba prejsť a niektoré miesta sú extrémne bolestivé.. Neviem proste radšej skús niečo iné :)

nara

ahoj :-) ja mám napríklad Braun a som s ním spokojná, podla mna je ale jedno akú máš značku:-) ale chcela by som skúsiť ten nový tiež od Braunu, neviem ako sa presne volá, aj do sprchy je

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Najlepší typ/značka epilátora - Fórum - ZDRAVIE.sk