Náplasť na herpes

herpes

Mne veľmi pomáha zovirax duo - -odkaz odstránený- , hneď ako začína mravčenie,tak si to natriem a funguje. Je drahší,to áno ale ja nedám dopustiť.

Abcdefg

Naplaste compeed vobec nesplnili moje ocakavania...zhladom nato ake su drahe a v baleni len tri kusy..naplaste sa mi stale odlepovali.a to som ostupovala poriadne podla postupu.o konzumacii jedal ani nehovorim .cakala som nieco viac..zbytocne vuhodene peniaze..

RNG

Zvys si viralnu inunitu a nebudu sa to robit herpesy ani one skodlive nasledky virusov tele a je ich neurekom inych. Pozri na Google pod mojim nickom a slovom herpes ako na to. Pridavam este monolaurin, citral/
lemon grass oil aj berberin(2 x 1 gram), pripadne aj sarsaparillu korene, hoci tych treba aspom 7 gramov na ucinok, podobne aj monolaurinu(2 x 5 gramov) a colostra(2 x 10 gramov)

petkam

Ahojte, mne compeed naplaste velmi pomahaju. Mavam herpesy celkom casto, a uz ked citim svrbenie na pere ako by sa mi isiel robit herpes, dam si na to miesto compeed, idealne na noc, a rano nic, a herpes sa mi neurobi.

Nika1020

Ahojte chcem sa spytat v pondelok mam operaciu a dal sa mi herpes na usta nejake rady ako to rychlo do pondelka odstranit? Za kazdu radu pekne dakujem

Nika1020

Ahojte chcem sa spytat v pondelok mam operaciu a dal sa mi herpes na usta nejake rady ako to rychlo do pondelka odstranit? Za kazdu radu pekne dakujem

Innkia

Na herpes odporúčam prípravok na báze kmeňových buniek. Pre viac info sa kľudne ozvite. Rada poradím:) Ivana
innka@hotmail.sk

bub342

Ja osobne som s náplasťami compeed veľmi spokojná! Je to zatiaľ jediná vec, ktorá mi na herpesy pomohla (a to som vyskúšala už všeličo). Najlepšie na tom je, že po nalepení herpes prestane úplne bolieť (ani neviem, že ho mám:)). Náplaste treba používať niekoľko dní a nesmú sa strhávať, potom si herpes zbytočne podráždite. Ak začne mokvať, môžete ho nechať vysušiť a potom z neho zostane len chrasta, ktorá po čase odpadne. Podľa mňa sú tieto náplaste úplne super, len treba vedieť ako ich používať!