Nemam srdce ju zabit, ale uz trpi

Príspevok v téme: Nemam srdce ju zabit, ale uz trpi
havka

mam fenku ma 18 rokov, ma artrozu,je skoro uplne slepa, uplne hlucha, vsetko co zje vyvrati, skoro vobec nepije, je chudunka.

na druhej strane je ticha, vobec nesteka, z 24 hodin prespi asi 20, len ju kontrolujem ci dycha, ale ako nahle ideme von pobehuje, santi sa, skacka, ale po takych 15 minutach zastavi a zaspi a nesiem ju domov.

neviem, nechcem aby sa trapila ale chvilkami vyzera ze je ok, a o chvilu ako pred smrtou :(((

dazdovka666

To mi je luto... aj ked, dalo sa to cakat :-/... Neda sa nic robit, nikto nezije vecne, kazdy z nas raz musi odist. Prajem ti, aby si sa co najskor so stratou vyrovnala a po case nasla noveho x-noheho priatela, ktory tvoju fenku sice nenahradi, ale najdes v nom novu lasku na cely zivot.

diamant19

to mi je luto . drzala som vam palce aby sa to pohlo k lepsiemu. ale teraz sa v nebicku urcite s nejakym hafkom nahanaju za loptickou ;)

havka

prosím už nepište ze jej mám dat pokoj atd

moja malinka uz navzdy spinka.

dakujem vsetkym milym ludom co drzali somnou a je mi luto vsetkych ktory si prezili to co ja.

Deria

havka, je mi to luto ale urcite jej je tam dobre. mozno tam stretne aj moju milovanu lajku, ktoru neviem zabudnut....a je tomu uz 2 roky.

Naja85

Malo by byt povinnostou majitela zodpovedne sa postarat o svoje zviera v kazdej chvili a ak to zviera len trpi a nic sa uz neda urobit, je to hrozne krute a neludske nechat ho trapit len pre tom, ze clovek sa s nim nedokaze rozlucit.

dazdovka666

Ak sa zviera velmi trapi, je viac ako surove nechat ho tak len kvoli vlastnej sebeckosti, ked sa TY ako majitel zvierata /nemyslim teraz konkretne Teba, jessi/ nedokazes premoct a neukoncis jeho utrpenie. Idealne nikam zviera nebrat, ale zavolat veterinara domov a stat pri nom do poslednej chvile, kym navzdy zaspi.

Jessi_1111

Nikto nemá právo vziať nikomu život!!!
Keď bude chcieť, keď bude veľmi trpieť, zomrie aj sama. Určite ste si užili nádherné roky. No keby bola pred smrťou, tak by sa nešantila ani tých 15 minút.
Je to síce trochu smutné, ale keď veterinár navrhne utratenie, je to na tebe. Ale môže sa ešte pozviechať aj sama a môže jej veľmi pomôcť aj veterinár. STOJ O JEJ ZÁCHRANU!!! Môj kocúrik bol otrávený, preplakala som celé týždne, nič nechcel, len spal, a zrazu sa z toho dostal...nič mu nie je, bolo to síce dávno, ale absolútne sa z toho sám dostal!! Takže hlavu hore, určite to prežije a bude jej fajn, teda možno aspoň lepšie, ako jej je teraz.

shelly-

tiež som zvedavá ako to dopadlo..napíš prosím :(

ja mám yorkiho má 9 rokov a milujem ju najviac na svete...neviem ako zvládnem až raz príde jej čas..spíme spolu v posteli, jeme spolu, ak sa čo len trošku dá, beriem ju všade so sebou..a ona ma tiež zbožňuje, nepohne sa odo mňa...nechcem prežívať to čo ty...chuderka...drž sa moja !