vytok z prsnika

Príspevok v téme: vytok z prsnika
ivka567

Ahojte, uz dlhsiu dobu pozorujem vytok z laveho prsnika, trva to uz mozno 3 roky. Bola som u svojho gynekologa ktory mi spravil sono prsnikov a taktiez hormonalne testy. Nic nenasiel vsetko bolo v poriadku. V poslednej dobe vsak mavam akoby bolest pri srdci. Palapacne som si vysetrovala prsnik a zistila som ze hrcka (ktoru mam v prsniku uz dlho a doktor ju pri sone nevidel) ma zacina pobolievat. Myslim ze ta bolest ktoru pocitujem ide prave z tejto hrcky. hrcka ma velkost hrasku a je pohybliva, tesne pod bradavkou. Vytok je mliecnej farby. Neviete nahodou ci to moze byt nieco vazne? Dakujem za odpoved

ivanka567

Myslis si ze pricinou by mohli byt mliecne vyrobky? Denne vypijem dost vela mlieka, jogurty konzumujem tiez kazdy den..

-

Zatiaľ to vážne nie je, ale pokiaľ budeš pokračovať v konzumácii mliečnych výrobkov a mlieka, sladkého, ovocých nápojov a chemických aditív, bielej múky a stužených tukov, skôr či neskôr to vážne bude. Zatiaľ sa telo bráni vylučovaním nadmerných hlienov tam, kde je to možné. Keď to nebude stačiť, hlieny sa budú ukladať stále viac a vytvoria prerakovinný a potom rakovinnný stav.