Menzes

kabel

Natalia, je to uplne normalne, tes sa z toho, ze nemas ostaru s tym spojenu... Raz to pride, naco sa ponahlat?
RNG, amazonski Indiani maju deti uz aj v 11-14 rokoch, to asi z plastov nebude...

RNG

V minulosti dostavali dievcata menzes prvy krat az v 16 rokoch. Vplyvom rozdielnej potravy a najma roznymi prohormonalnymi latkami v potrave, casto zo soje alebo z roznych plastickych latok sa to nezdravo posuva . Preco nezdravo? Lebo robi doslova este deti zenami, prebudi to v nicjh predcasne sexualne tuzby a rozne rzika s tym spojene.Najma teraz, ked na dusevnu dospelost/vyspelost a schopnost sa samostatne rozhodovat rozumne treba vek ovela vyssi, lebo v civilizovanej spolocnosti dnes treba ovela vyssie vzdelanie na tu dusevnu dospelost a schopnost brat na seba zodpovednost za sex.
Inac aj to zrychluje sexualne "vyharanie", kedysi bol prechod u zien po 50tke, dnes maju casto zeny prechod uz v 45, ba i skorej.
Takze nenahlite sa, prosim a vyhybajte soji, plastickym latkam v kontakte s potravinami a priemyselne pripravenym potravinam

NataliaJ1

ja mam 14 rokov zatial čo solužiačky už maju menzes tak aj ešte nie akože no enviem čo s tímk neako neskoro že už končím zachvilu zakladku a ešte nemám čo s tím?

Kaja45

petraR to iste sa aj mne asi stalo
. pri vyske 155 cm mam 40kg a menzes nikde.ked som mala 155 cm a 38kg tak som ho prvykrat dostala.ties neviem ako sa dalej pohnut

petraR

a za kedy ti prišiel ? lebo mne už dosť dlho nechodi neviem robili mi aj hormonálny rozbor a všetko je ok .... lenže menzes nikde

lpox

Ja som menzes dostala v 12 ale je to strasne schudla som 8 kilo a 4 mes. Som ho nemala ale uz je to v poho netreba sa bat

roxy234

Vies co nebojim sa :). Neviem, viem ze kedy mi za tie 4 mesiace dvakrat prisiel teraz tak verim ze sa to upravi. Mne gynekoogicka robila vsetky mozne testy z krvi, rozbor hormonov aj na endokrinologii som bola a vsetky vysledky som mala v poriadku preto aj ona tvrdila ze este pockame nech sa to upravi samo. Skus si aj ty dat porobit taketo vysetrenia a pockaj. Ono aj tym ze sa stresujes si to mozes oddialovat :) Drzim palce

petraR

no ja som mala ppp asi rok ja som tiež mala 60 kg a schudla som na 45 no a pravidelne som sa potom stravovala tak jak mi psychiatrička povedala a ked som dovršila 54 prišiel a zase nič ale zajtra asi pojdem ku gynekologičke hormoni brať určite nechcem no uvidime :/

Elena123

Ahoj, mne tiez vypadol menzes, schudla som vtedy na 55 kg pri 172 cm(tj asi 8 kg) za mesiac. Ked som nemala uz 3 mesiace, tak som s tym prestala a vratil sa mi sam asi po pol roku sam, teraz vazim 60 kg a som v poriadku. Na gynekologii som bola vtedy, dali mi 2x vyvolavacku, ale mi nezaberala. To bol aj jeden z hlavnych dovodov, ked som sa zlakla, ze nebudem moct mat deti. Nalialo mi to rozum do hlavy a silu s tym prestat. Myslim, z e len musis pockat, kym sa telo spamata, zalezi aj kolko si PPP mala.