kruhy pod ocami, theosyal

Príspevok v téme: kruhy pod ocami, theosyal
theosilalova

Pred rokom som si dala upravit kruhy pod ocami theosyalom.. kyselina hyaluronova... efekt bol dobry, jediny problem bol, ze ta lakta pod kozou presvita, cize je potrebne pouzivat vela kycieho kremu, cize v konecnom dosledku moj problem nevyriesil... nemate skusenost kedy tato latka vyprcha? bolo mi povedane ze po roku, ale zda sa, ze sa jej u mna paci a mna uz otravuje stale zatierat oblast pod ocami... dakujem za prispevky

zuzulko

kruhy pod očami sú dôsledkom obličkovej nedostatočnosti a nie je možné ich riešiť úspešne kozmetickým zákrokom. reč tela je jasná len dnes ju už číta málo ludi. lekárske vyšetrenia môžu byť negatívne, ale energetický systém zlyháva. neviem či o tom niečo viete, ale od tejto temy sa odvíja riešenie každého problému.problem sa da riešiť, ale je to záležitosť dlhodobá, cielene a postupne dodržiavať pravidlá, ktoré organizmus udržia v energetickej rovnováhe a vtedy zmiznú aj kruhy spod očí. nie chémia, ale vlastným pričinením.

theosilalova

marcelina78, no popravde, uz by som si to nedala...nemam sice "vpadnute" oci, ale mam zas modre kruhy pod ocami..... tak neviem co je horsie...