Pohadala som sa so svokrou

Príspevok v téme: Pohadala som sa so svokrou
petruska

S manzelom sme este za slobodna vzali pozicku, za rucitelku nam sla , vtedy este buduca, svokra, manzelova mama. Mesacne to cini splacat 80 eur. Manzel v tom case pracoval a ja tiez, cize sme top splacali. Potom ale manzel zacal pit, stratil pracu a strasne sa spustil...zenske a tak, sme v rozvodovom konani a uz rok splacam pozicku sama, lebo on nikde nepracuje, dokonca mi neplati ani na syna.Svokra mi dnes zavolala, ze jej prisla od exekutora vyzva, ze ak nezaplatime ani tento mesiac splatku, tak jej zacnu z uctu stahovat peniaze.Zacala mi drzat kazen, ze ona nam sla za rucitelku v dobrej viere, ze budeme splacat.Nastvala som sa, lebo ja som rok poctivo splacala, kym jej syn pil a nikde nerobil, ale uz fakt nemam z coho, uspory sa minuli.Myslim si, ze by mala nadavat svojmu synovi nie mne, ale ona zjavne ma pocit, ze ja mam vsetko platit.

dasa123

mala by dobre prefackat synka a nakopnut ho aj do prace zarabat evricka,lajdak!neznasam takychto chlapov a este ked ho mamicka za to hladka po hlave!

Leela333

No a? Nech si nadáva, nemusí ťa to trápiť. Nebudeš to predsa splácať sama. Absolútne sa tým nezaťažuj :-)

soffa

je to tazke!ona sa boji ze jej exekutor moze siahnut na byt resp.na to (co zalozila).v dnesnej dobe by som nesla rucit nikomu.,asi okrem rodicov a brata.,mozno ani im nie!mala by sa porozpravat aj so synom,ale asi si mysli ze s pijanom nevyjde,tak to ziada od teba.na tvoj problem by ti mal dat radu len pravnik,ako to treba riesit!