Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ma bolí hlava???? Rady.

Príspevok v téme: Prečo ma bolí hlava???? Rady.
oooooof

Ahojte, chcem sa opýtať. či máte niekto podobný problém. Ked som v nejakom malom strese, ale ani tak nejde o stres, ale príklad, niekam sa mám ponáhlať, alebo niečo nestihnem, alebo dlho vybavujem nejake veci, alebo idem od priatela domov k sebe si po nejake veci, a ani nie som v strese nejakom, možno len uplne minimum, a idem naspať k nemu, tak ma skrátka rozbolí hlava, alebo len tak ma rozbolí, ked nad niečím dlho rozmýšlam....ale skor ide fakt o take situácie, že idem niekam, alebo odniekial domov a naspať, tak ma skrátka rozbolí hlava.

A ja už neviem čo mám s tým robiť...

xdanielax

tiez suhlasim, netreba hned brat tabletky. Ale ked je bolest neznesitelna, je to iny pripad.
Skus pit vodu s citronom,ked ta rozboli a celkovo pitny rezim je dolezity, aby hlava nebolela.
A kup si magnezium+B6 , to by mohlo pomoct proti takymto stresikom :) - ved pozri na nete ucinky.

mna tiez tak niekedy bolieva hlava, ked mam stres. A dnes ma napr. boli cely den.... asi z pocasia.

zuvinka

Podľa mňa napchávať sa pri každej bolesti tabletkami nie je moc riešenie. Asi sa u teba tak prejavuje ten stres, mňa napríklad po každej skúške veľmi bolia nohy :D musím si ľahnúť a nehýbať nimi, aby bolesť prešla. Pred skúškou som v strese a keď to pominie, tak sa mi napätie uvoľní v nohách. Možno pre teba sú podvedome nejak stresujúce tie situácie, že sa musíš premiestniť z miesta na miesto :)

ooooof

Dakujem pekne za rady..ale z čoho a prečo to vlastne mám???

mám nejaku slabšiu nervovu sustavu alebo prečo??

Jessi_1111

No tak ako hovorím, tabletku a za lekárom, a potom mu treba oznámiť, že aké lieky alebo sirupy, kvapky proste čokoľvek ste užili...ozvite sa, ako ste dopadli..papa.

ooooof

Ani to nie je nejako silné, ale cítim proste taký tlak v hlave, taký zvierajuci pocit - ako keby v hlave nervy boli nejako podráždené...tenzná bolesť či ako sa to vraví...niekedy to potom prejde..ale niekedy tá bolesť prejde do vačšej a rozbolí ma hlava úplne...

Jessi_1111

Treba si dať nejakú tabletku (Paralen, Ibalgin) na utlmenie bolesti. A potom čo najskôr napr. zajtra ísť k lekárovi, ale keby to bolo nejako veľmi že silné, tak §§§§§§§ trebárs aj na pohotovosť dnes choď alebo/a do nemocnice,..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ma bolí hlava???? Rady. - Fórum - ZDRAVIE.sk