Ako funguju Audiotextové súťaže?

Príspevok v téme: Ako funguju Audiotextové súťaže?
bebedobreran

Včera som sa asi nudila:D a len tak som pozeralal okolo 1.0é ráno, TV Ring a bola tam tá suťaž, kde je treba niečo hádať a nikto tam nevolá a moderátorka vkuse kecá...

Ako to vlatne funguje??? Prečo za polhodinu sa tam ozve 1, 2 hovory???? A dá sa reálne niečo naozaj vyhrať????
Už ste tam niekto skusily telefonovať?? A ako??

bebedobreran

majkyyy1111 - Audiotextové súťaže - tak sa to píše, pozri si google.

možno je audiotex, ale nasla som audiotextove suťaže....

wreck

tiez ma to kedysi zaujalo a skusil som. je to druh pyramidovej hry, podobne ako sportka. velke mnozstvo ludi musi prist o peniaze, aby mala hrstka mohla nejake ziskat.

zavolas, ozve sa ti nahrata sprava, kde ti podakuju za zavolanie a ze mas to skusit este raz. maju tam vymysleny nejaky algoritmus, podla ktoreho urcuju, ktory volajuci sa skutocne dovola. povedzme na kazdych x skusajucich to skutocne jedneho pusti.

kedze hovor je okamzite spoplatneny, a nie prave nizkou sumou, tych x skusajucich sa postupne pozbiera na vyhru tomu jednemu, ktory sa dovola. treba zaplatit vysielaci cas v televizii, hlupucku prcinku alebo hlupuckeho samponika, ktori to budu akoze moderovat, a predovsetkym, majitela celej tej pyramidy. zaroven vsak treba volajucich motivovat nejakou primitivnou ulohou, aby tam naozaj mohol zavolat kazdy ziskuchtivy hlupacik. ako ja. :)

aj ti, ktori zavolaju vsak castokrat nevedia ulohu splnit, tak aspon dlhsim telefonatom prispeli niekomu dalsiemu na tych par eur, ktore sa tam daju vyhrat.

je prekvapujuce, ze po tolkych rokoch sa este stale najde dost tych, co zavolaju. ale je to postavene na iluzii jednoducheho zarobku a vyvolani tuzby nieco vyhrat alebo aspon hrat sa. no a to je vekmi overena kombinacia a vobec charakteristika nasho druhu, takze zrejme aj na tomto malickom slovensku pre tieto odrby priestor stale je.

ak by som bol tvorca nasej legislativy, tieto aktivity zakazem, pretoze ide o podvod.

majkyyy1111

1. hovori sa tomu audiotex, nie audiotext.
2. konkretne v hentej sutazi sa mi zda sa plati za zavolanie, nie za casovy usek. to znamena ze ak vytocis cislo tak uz cvakas stanovenu sumu, nemusia ta ani zdvihnut.