Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Make up Astor skin match - alebo nejaký iný

Príspevok v téme: Make up Astor skin match - alebo nejaký iný
mirušenka20

ahojte, potrebujem poradiť čo sa týka make - upu... mám dosť problém s pleťou , stále mám akné a k tomu striedavo raz mastnejšiu pleť a potom sa mi vysuší. Potrebujem make up ktorý mi dobre zakryje pupienky a nebude sa moc zachytávať na \"chrastičkách\" po nich lebo potom vyzerám ako maska... som dosť bledá takže nemôžem tmavé odtiene vyzerám neprirodzene, doteraz som používala Maybelline Stay liquid odtien Light porcelain... a chcem ho zmeniť, lebo už začali vyrábať tuším namiesto neho len penový a ten mi nevyhovuje. Chcela by som skusiť ten od astoru, ale čítala som na neho rôzne reakcie, ževraj na suchú pleť nie je vôbec dobrý :) len odtieň mi v ňom pasuje, tak neviem, lebo napr. Mattitude od astoru mi vôbec nevyhovoval. tak ak viete poraďte, alebo hocijaký íný make up... a hlavne aby som z neho nebola ešte viac vyhádzaná ako som teraz :((( ďakujem ak sa niektorá ozvete :))

TinaM

Skus Tolerian od La Roche Posay, existuje v 4-och odtienoch. Da sa kupit v lekarnach, v niektorych maju aj testre odtienov, je urceny na problematicku plet, mohol by ti sadnut.

lochness

tonovaci (ci kryci ci aky to je) krem pouzivam od Essence - Tinted Moisturizer, pekne zjednoti plet, nemasti sa mi po nom plet ani nie je sucha, pekne vonia, strasne som si ho oblubila :)) a korektor Dermacol Make-up Cover, nedam nanho dopustit, uzasne kryje, hoci ako make-up by som si ho nedavala, je dost hutny, ale nevysusuje ani nezmastuje a staci ho priam mikroskopicke mnozstvo

lochness

vobec nie, uz som si kupila druhe balenie, aj ked uz ho pouzivam len malo lebo sa mi dako zlepsila plet tak si posledne dni davam len tonovaci kremik a korektor, ale isto sa k nemu este vratim lebo u mna take dlho netrva :))

lochness

ja som spokojna s infinite matt od catrice, tiez mam zmiesanu plet a sadol mi pekne, aj odtien (som tiez dost bleda takze 1ka mozno bude pasovat aj tebe

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.