Som neprajna, zavidim, citim sa zle, mam pocit ze ma nik nema rad

Príspevok v téme: Som neprajna, zavidim, citim sa zle, mam pocit ze ma nik nema rad
zufalcek3345

Neviem ako to opisat.Mam zo seba zly pocit v skole v kolektive.Som strasne neprajna. Ked sa ocitnem v pozicii ked mozem urobit zle nejakej kamaratke s ktorou sedim (napr. pred profesorom alebo v trede ) tak to hned urobim .Nie okato ale tak aby som ju dohnala do zle situacie.Neospravedlnena hodina a pod. Lebo mam nejake sama a tak.Aby triedna volala jej domov.Neporadim na pisomke nie preto ze by som nechcela ale chcem aby mala zlu znamku .. horsie vysvedcenie ako ja a tak. Som zly clovek ! ziarlim hnusne ziarlim.Teraz sa so mnou prestala bavit as budmem sediet sama a mna to hneva.:( nechcem byyt sama.. chcem aby ma mali radi ale neviem prekonat ten blok v sebe.

renushik

Carie, a tak určite sa našiel aj niekto, kto chcel aj viac (vzťah)... to zase áno, ale nemyslím, že by všetci tí chlapi chceli so mnou dačo riešiť, nemyslím, že som taká kráska (ale zase nie som ani dáka veľká špata bradavičnatá :D), skôr sa snažím byť prirodzená, v pohode, mám celkom zmysel pre humor, som akoby bútľavá vŕba, niečo ako psychológ, asi preto ma majú ľudia radi... taký flegmatický pohoďár :D

renushik

Zaran, sťažuješ sa, že kamarátka je falošná, a pri tom sa mi zdáš tiež falošná (možno si viac ako ona) :) aj pre takéto veci moc nemusím ženský kolektív (samozrejme česť výnimkám), ženy prečo máte potrebu medzi sebou súťažiť vo vzhľade, oblečení, všetkom možnom? a potom, že prečo si niektorí chlapi o nás myslia, že sme sliepky... isteže súťaživosť je aj medzi chlapmi, ale ženské sú akoby zákarnejšie a podlejšie v tomto, chlap chlapovi jednu struhne, ale ženské sú v intirgách a ohováraní akoby na koni.... ale nechcem generalizovať všetky do jedného vrecka... to len tak na zamyslenie

AdiiAd

neuraz sa ale taku "kamošku" by som nakopala do jej hnusnej falošnej zadnice!
všetka negativna energia sa vracia spätne k tebe ale to si uvedomíš neskôr, keď sa nezmeníš a budeš staršia budeš sama samučká a darmo ti bude plakať nad rozliatym mliekom. Vo svojom okolí mám viac zákeráčok ale su to hyeny nie ľudia a ja sa od nich držím čo najďalej. A život mám o toľko krajší.
Zamysli sa nad sebou a zmeň sa. Pre seba samú a pre svoje dobro.

Zaran

:)z časti sa v tvojom opise vidím,som podobná,akurát nezávidím ale na druhej strane ak zaregistrujem príležitosť niekomu ublížiť,psychicky zdeptať,doviesť k plaču,využijem ju,zvlášť v prípade mojej spolusediacej v triede akože mojej naj kamarátky(aspoň ona a okolitý svet si myslia,že bez nej nemôžem žiť)sedíme spolu už piaty rok a nikdy som ju nemala rada pre všetko aká je falošná,jej správanie,vyjadrovanie ako sa každému zvykne podlizovať,dokáže v každej situácií zo seba spraviť chuderku ešte aj radodajka je :D toto mi nevadí no :D mne hlavne vadí tá jej falošnosť(to nesom jediná,ktorá má na ňu taký názor)už ju dávno nemám rada a poteší má každá zlá vec čo sa jej stane,neznášam ked dostane napr.lepšiu známku akú mám ja,sice sa to stáva zriedka ale vždy podvodom mne to vadí,ale to neni len o nej ja ked cítim že mi niekto nejak poškodí alebo ublíži,dusím to v sebe ale chcem to dotyčnej osobe 100x vrátiť,hocijakým spôsobom som zlá,na všetkých,niekedy si uvedomím že som to prehnala,inokedy si za svojím stojím,záleží od situácie,som neprajná,potrebujem vrátiť každý úder,kt. dostanem a mrzí ma to,to moje správanie...

renushik

a prečo si myslíš, že by si mala byť horšia ako oni? kvôli vzhľadu? pozri, ja síce nemám problém so závisťou, ale tiež sa nejako extra so ženami nekamarátim (zopár ich mám samozrejme), ale chlapi mi prídu inakší, proste nie sú tam ohovárania, je s nimi väčšia sranda a podobné veci :D ale nebránim sa kamarátstvu so ženou, aj keď mne to ide s nimi trochu horšie

zufalcek3345

Este to chcem upresnit.Take mizerne sebavedomie mam len co sa tyka tych vztahov so zenami ale nielen to aj vo vacsom kolektive.Preco by mali mat radi prave mna a pod.Naopak v inych veciach mam az moc vysoke.Rada vysputujem pred triedou.Rada organizujem veci, som stredobodom pozornosti a pod.Ked je nejaky problem presadim si svoje a stojim si za svojim.Viem ze sa to vylucuje ale je to tak. tazko sa stym zije

zufalcek3345

Dakujem za vsetky prispevky.! Ano je to aj nizkym sebavedomim.Ked som bola mala tak ma sikanovali pre rysave vlasy.Velmi som tym trpela.Potom sa to zlepsilo uz ma ni nesikanuje s muzmi problem nemam.Ani naviazat konverzaciu ani vztah ani nic v ich pritomnosti sa citim fajn.Vacsi problem mi robia zeny.Tazko navazujem kamarastva so zenami.Myslim si ze preco by sa mali kamaratit PRAVE so mnou.Neviem pochopit ako by som mohla nejakej kamaratke chybat ked ma dlhsie nevidi..Nechapem ako ma nejaka moze mat rada.Ved ma ine ,lepsie krajsie.Je mi z toho smutno.V tomto smere mam sialene nizke sebavedomie.Potom som taka zakerna a neprijemna.Lebo chcem byt nejaka lepsie pred inou tak podrazim inu.Je to hrzone trapenie.Zacarovany kruh.Nedokazem sa vobec uvolnit nic :(.Citim sa zle.V skole sa citim zle. Doma som stale najhorsia nic sa im nepaci.Bojim sa ze vyzarujem zlu energiu a NEVIEM SA JEJ ZBAVIT.btw mam 18.Dospelak niesom ale uz ani dieta niesom.

soffa

je dobre ze si to uvedomujes,teraz to treba zmenit,vies ja sa riadim heslom,jak vy ku mne tak ja k vam.inak nemam problem pomoct a vybavit co treba,ale zase ak mne treba nieco tak mi kamosky taktiez pomozu.tak sa necuduj,ze mas len jednu kamosku mozno ani tu nie.nemam rada negativnych ludi,dost mi odoberaju energiu ,a takych ludi sa stranim.skus zacat od seba,niejak sa prekonat,inak budes cely zivot sama a nikto ti nepomoze....