Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ochorenie štítnej žľazy

račica

ahojte ,ozývamsa znova ,ten môj stav je stále rovnaký už od októbra ,tras je stále ,tlak ok niekedy 130/85 to je asi najviš.ale mám problémy aj s mendzesom musím brať Agolution pol roka ,štítna výsledky OK krvné ,ale na sone vyšla nejaká cista ,cítim sa hrozne ,v hrdle niekedy tlak až bolesť ,únava ,a teraz začínajú aj krče v nohách ,stále zíž. Mg,ostatné výsledky OK ,a beriem iba Xanaxsje najhoršieže som bola u trch neurolog. a každý mi povedal inú diagnózu a že mám xanax začať vylučoať ,lebo budem závistlá ,ja už naozaj nevie ,už mám toho dosť prosím poradťe .ĎDDDDDDDDDDDDD Račica

RNG

Ziadna zvysena radioaktivita nie je na Slovensku, len extremne presnymi selektivnymi pristrojami sa daju najst aj tie ukrutne male mnozstva radionukleidov(tj latok , ktore sa vytvaraju v reaktore) a aj to len pre to, ze maju inu energiu ziarenia, (MeV), nez bezne latky z prirody, ktore nas obklopuju. Ale ked chces vyjadrir zvysenie tej radioaktivity voci normalnej(pozadie) tak je to v zlomkoch percent, tj prakticky nic.Cele je to len "burka v serbli", lebo momentalne mocni sveta chcu nahradit lacne nuklearne elektrarne drahymi veternymi, aby za tu istu elektrinu mohli pocitat niekolkonasobok dnesnej ceny.
Jedini ludia, ktori boli oziareni viac su technici tych nuklearnych stanic,ktori boli par metrov od reaktorov a najma blizo bazenov na odkladanie(chladnutie) spotrebovanych tyci, kde bazeny zo zemetrasenia praskli a ochranna voda, tiez mierne radioaktivna sa dostala do pody a tyce boli odkryte takze ziarenie, ktore mala voda zastavit sa dostalo von.

EVITA101

Dobry vecer,teraz ked je zvysena radioaktivita,treba uzivat tinkturu z bylin a pupenou a hlavne ti co maju ochorenie stitnej zlazy,ja sa uz citim fajn,uzivam uz druhu flasku aktivneho jodu,jeju malo dostat teraz,ja si ju objednavam dopredu,zavolajte si na t.c.0911987564,pani ktora robi dermokozmetiku tam ma aj tieto vyrobky,tiez som mala suchu plet a tam som si nechala plet osetrit a kupila som si super serum a krem s nano technologiou,tie su najucinejsie a pomalicky sa minaju,velmi sa oplatia

tinker55

chcem sa vás pýtať, čo trpíte ochorením štítnej žlazi a padajú/padali vám vlasy, či vám zároveň pri padaní hneď aj nové rástli alebo až pri liečbe?

evcca

mate niekto pri poruche stitnej zlazy problem so suchostou pokozky? ja mam hypofunkciu a posledne mesiace sa mi supe koza na bruchu, je to ina suchost pokozky, ako mavam cez zimu ked sa vsetky priestory vykuruju.

RNG

Dalsia reklama na Herbalife.
Je to znacka so slabymi obsahmi, vysokymi cenami( Multilevel marketing) a vybornou reklamou.
Pre istotu, aby sa nedala porovnavat z inymi vyrobkami tam neuvadzaju mnohe ucinne latky.
Samozrejme, to je stary trik vacsiny vyrobcov doplnkov, tam uvadzaju vlastnosti a ucinky,m, kitore boli dosiahnute s ovela vyssimi davkami, nez odporucaju brat. Tj ludia su povacsine z toho sklamani v konecnom dosledku.

komovaa

Problémy so štítnou žlazou vyriešite Bunkovou výživou štítna žlaza má na starosti celý metabolizmus. Bunková výživa obsahuje zdravú bielkovinu a výživu potrebnú pre obnovu činnosti štítnej žlazy.
www.optimalna-vyziva.meu.zoznam.sk

račica

pridávala ,som článok 18.1 a stále mám problémy !! na tlak už lieky neberiem ,ale stále mám ten vnútorný tras a teraz už užívam len Xanax 0,5 ráno a večer pobehala som už všetko čo sa dá ,ale som už ako pokusný králik ,vyzerá to že to je aj z chrbtice ,ale naozaj neviem ,lebo ten pocit je nanič ,moja obvodná to uzavrela ako problém so štít.žlazou ,ale výsledky to nepotvrdili ...ja už naozaj neviem ....či to je prechod,alebo srdce,alebo štítna žlaza alebo nervy ,alebo ČO ,krv mi vyšla trochu zvýš chol,zníž Mg a Ca .teraz budú nové výsledky ,ale už uvažujem nad nej.liečitelom mám toho dosť ???

račica

pridávala ,som článok 18.1 a stále mám problémy !! na tlak už lieky neberiem ,ale stále mám ten vnútorný tras a teraz už užívam len Xanax 0,5 ráno a večer pobehala som už všetko čo sa dá ,ale som už ako pokusný králik ,vyzerá to že to je aj z chrbtice ,ale naozaj neviem ,lebo ten pocit je nanič ,moja obvodná to uzavrela ako problém so štít.žlazou ,ale výsledky to nepotvrdili ...ja už naozaj neviem ....či to je prechod,alebo srdce,alebo štítna žlaza alebo nervy ,alebo ČO ,krv mi vyšla trochu zvýš chol,zníž Mg a Ca .teraz budú nové výsledky ,ale už uvažujem nad nej.liečitelom mám toho dosť ???

RNG

Vacsina poruch stitnej zlazy su poddiagnozovane, tj lekar ti povie, ze si v poriadku ale v skutocnosti mas hypothyreozu.
A pomoze doplnok jodu, ktoreho mame zialbohu v nasej strave primalo na vsetky funkcie, ktore v tele ma, naviac ked nas on rabuju fluor, chlor a brom, coraz vo vacsich mnozstvach v nasej strave a prostredi.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ochorenie štítnej žľazy - Fórum - ZDRAVIE.sk