Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ochorenie štítnej žľazy

lienocka2808

Ahojte nechcem zakladat novu temu, kedze tema s ochoreniami stitnej zlazy tu uz je. Chcela by som sa spytat, mam nasledujuce priznaky:
-velky nepokoj
-trasenie
-nevolnosti
-nadmerne potenie
-hyperaktivita/potom naopak spavost
-caste vyprazdnovanie
-busenie srdca
-pocit cudzieho telesa v krku

Co som bola zatial u lekarov (obvodna, imunologicka, ORL tak sa im nezdala velkost mojej stitnej zlazy. Celkovo mam dost hruby krk a svalnaty, tak neviem ci to bolo tym.
Pre istotu mi spravili testy na tie hormony stitnej zlazy a bolo to v poriadku. Moja otazka je, poruchy cinnosti stitnej zlazy sa prejavia iba v odchylkac tych hormonov??? Alebo je mozne, ze skumane hormony mam v poriadku a prejavuje sa mi to iba vyssie spomenutymi priznakmi????
Za odpovede dakujem

Robocop666

Ahojte.
Môj problém spočíva v tom, že sa mi trasie celé telo a nedokážem koordinovať svoj pohyb. Čo je ale horšie nedokážem koordinovať ani vlastnú reč. Ťažko sa mi vyslovujú slová a pripadám si ako opitý. Rok chodím po rôznych vyšetreniach a doteraz mi nedokázali určiť diagnózu. Som už s toho zúfalí a neviem čo ma ešte čaká. Vie niekto poradiť ???

RNG

Inac prestarium na jeden z bocnych ucinkov aj zvyseny tlak aj znizene mnozstvo draslika=slabost a ine
www.patientsville.com
Bisobela(bisphrolol), beta blocker, tlmi cinnost srdca ale hoci mena privela zlych postrannych ucinkov pre vacsinu, je skupina ludi, co nan reaguje zle
Postrannych moznych ucinkov je hromada, vcitane nespavosti, unavy, trasu a podobne.
www.drugs.com
Ja osobne radim hloh na rozsirovanie ciev(vasodilatant, ACE efekt) vitaminy B ako napr stress B na ukludnenie a rozne antiomikrobialne potravinove doplnky v pripade chorob vyvolanych mikrobami. Tiez viacere doplnky, s krotymi telo pracuje lepsie, najma tie, ktore nedostavame v potrave v dostatku(
Selen, zinok, jod, vitaminy C E D-3) a odporucam kazdemu si cistit cievy raz do tyzna minimum lecitinom(1 lyzica + cisteho lecitinoveho prasku) a tiez brat pre istotu aspon raz do tyzdna probiotika, najma vsak po atb alebo hnackach.
Ciste cievy znamena lepsia cirkulacia a mensia moznost poraziek, zaroven to znizuje tlak.

RNG

Nuz co sa divis, ved atb.maju aj skodlive ucinky, pozri sa na ich pripalovy listok, kde su niektore napisane, ale ich je ovela viac.
Najhorsie je ale, ze znicia probioticku floru v crevach a tym nas pripravia o dobre travenie, mnohe vitasminy co probiotika produkuju ale hlavne az 70% obrannych latok, ktore pre nase telo probiotika produkuju.
Ciastocne sa to da napravit okamzitym branim silnych probiotickych zmesi a precistenim tela enzymami a pecene protokolom dr Berksona. Dobre je zaroven brat protiplesnove a proti kandide doplnky, lebo atb nepriamo podporia ich premnozenie.

račica

ahojte ,tie problémy čo mi začali sú hrozné ,začalo sa to chorobou ,využívala som 4.antibiotika(zápal hrtana ) a potom sa to začalo vysoký tlak ,začala som brať lieky prestárium a bisobellu potom sa to začalo redukovať teraz už beriem iba polovicu prestária,ale problémy pretrvávajú tras nepokoj únava tažké nohy bolesť hlavy ,nespavost ,hlava vygumovaná studené ruky ,tlak v krku a začína sa mi zvyšovať zase pulz už som zúfalá,zase ma čakajú vyšetrenia prosím o radu pa

dračí zub

21duri22: Skus par gramov vitaminu C denne a o par tyzdnov mi napis na mail ci si pozorovala nejake zmeny. Potom skusime dalsie veci podla toho co zistis. O vitamine C som pisal tu: www.zdravie.sk . Vitamin C v tomto pripade pomaha najskor a najlahsie sa aj zhana.

Stacilo by aj 0,5 gramu = 500 mg denne, ale vitamin C neublizi a pomoze aj s inymi vecami. Ak budes mat chut, das si ho viac, ak nebudes, tak menej.

Bolo by dobre aby si mi napisala na mail hned a opisala aj dalsie, zdanlivo nesuvisiace, problemy, a aku liecbu a tabletky si brala.

21duri22

dobrý den volam sa daniela LIEčIM SA NA difuznu lymfoifnú tyreoiditidu so štádiom hypotyreozy užívam euthyrox 75 mg rano nalačno potrebovala by som schhudnut zhruba 3-5kil MOžEM UžíVAT ADIOS MAX alebo mi odporučíte niečo iné? dakujem Daniela

aja05

uz rok trpim zvysenou funkciou stitnej zlazy, ziadne lieky vsak neberiem, chodim na kontroly kazdeho pol roka, od januara kazde tri mesiace. Priznaky,ktore opisujete na mna sedia. Okrem toho busenie srdca, tazsie dychanie, trasenie ruk, vypadavanie vlasov, zabudlivost. mavala som aj viackrat za den stolicu - teraz uz nie... ked som este nevedela o stitnej zlaze myslela som si ze mam depku :-) take stavy som mala, chodila som ako bez duse a mala velmi zle myslienky :-(

asdfjklô

no ja spadám do všetkých príznakov, človek si na to časom zvykne :-) mathilde, aj nervozitu, ktorú opisuješ, veľmi dobre poznám, niekedy mám pocit, že by som každého roztrhala v zuboch :-)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.