Da sa uzivit internetovym obchodom?

zdenka6

Je to tak ze si objednas vzorkovnicu vonaviek a potom ju ponukas svojim znamim a oni ked si objednaju nejaku vonavku tak ty mas z toho urcite percento. Uplne presne neviem ako to je ale brunetka99 dala dobry link tak si to pozri a tam to mas dobre vysvetlene.

svagrova

Baby a to je co za robotu?? Viete mi to nejako strucne vysvetlit o co tam vlastne ide? Rada by som si privyrobila nejake peniazky :-)

brunetka99

Neviem co viacej by ta zaujimalo, ja to moc neovladam ale som sa pytala kamaratky a ona mi povedala nech si pozriem stranku www.uniq4you.sk a ze tam sa docitam vsetko. Ja som si to este nestihla pozriet, lebo som nemala nato cas. Ale kludne ak mas zaujem tak si to pozri a uvidis ci ta to oslovi :-)

muslina

To vazne sa da aj niecim takym si privyrobit?? To pocujem prvy krat a ako nad tym rozmyslam to by ma mozno aj bavilo kedze vonavky mam velmi rada a vzdy ked chodim po nakupnych centrach tak idem do parfumerii povonat nove vone a tak :-) Vies mi o tom nieco viac povedat?

lili303

Tak teraz ani v parfumerii nemas zaruku ze su neni tie vonavky fejk.. len tazko sa to da rozoznat.. Ja si uz dlhsiu dobu objednavam z jednej stranky a zatial som spokojna, a to som si objednavala vonavku na zaklade vzorkovnice ktoru mi kamaratka pozicala..

brunetka99

muslina

Uplne ta chapem, aj ja som uz pozrela vsetky mozne stranky a nic tam take nebolo co by ma zaujala.. Ale kamaratka mi spominala ze da sa privyrobit aj predavanim vonaviek, ze ma vzorkovnicu a ze ju dava znamym. Take nieco by ta nebavilo?

muslina

ja uz som vies kolko takych stranok popozerala ale nic som tam take nenasla :-( uz ma to tam nebavi ani hladat :-(

maculik101

Baby skuste si popozerat nejake take stranky kde ponukaju pracu mozno tam nejaku najdete aj taku ktora sa da vykonavat doma, musite len hladat. Ak by som o nieco vedela, dam vam vediet:-)