Tehotenstvo?!

Príspevok v téme: Tehotenstvo?!
chrustik22

Ahojte.S priatelom si uz vyse polroka nedavame pozor a teraz mi to konecne uz chvilku meska,ale dnes mam obcas taky blby pocit vo vajecnikoch a kazdu chvilku chodim cikat,neviem ci som len prechladnuta alebo...?Test sa nejak bojim zatial si urobit,chcem pockat aspon do konca tyzdna.Ma s tym niekto skusenosti?Dakujem :)

mary33

no jasne ze si mozme vymenit e-maily toto je moj email mariaprazenkova@zoznam.sk ja som tu teraz presne v juli 2 roky a kde si teraz aj ty si zlata babenka ak mas zaujem mozme popisat cez mail je to lepsie a tak nap.mi tvoj ok a ja ti napisem hned na mail a mozme pisat o vsetkom som tu sama medzi cudzincami a neda sa niako snimi pokecat ved to asi poznas

chrustik22

Tak to je krasne..Ja iez nezijem doma,mam nejake problemy aj ja ale chcem mat velmi babo.A uz dlho si vo Wien?Ja som tam bola dva roky.Mozme si vymenit aj maily ak chces a kedykolvek pokecat si zlata baba.. ;o)

mary33

priatela poznam vyse roka ale zacali sme spolu zit asi tak pred 5 mesiacmi a tak ale velmi tuzime mat babo on je starsi o 13 rokov ale na veku nezalezi a ani na rase kedze ten moj je cernosko ale je mily a ani nezijem na slovensku ale vo viedni a tu ty doktory su iny ako u nas su viac ochotnejsi pomoct aj teraz idem o tyzden ze ci mozem mat bezproblemov babo kedze mam narusenu stitnu zlazu ale len trosku

chrustik22

Ja 24 prec...Ja som na tom dobre kym nezacnem jest,akonahle zacnem jest neviem prestat ;o)
Ved na to ani nemyslim,lensom strasne zvedava,no mam taky divny pocit v spodku bruska akoby som bola fakt prechladla alebo co.Tak papaj,to nie je nikdy na skodu.A s priatelom ste kolko spolu?

mary33

mam 18 ale poradim ti ani teraz nato nemysli mne to asi tak pred 2 mesiacmi meskalo 2 tyzdne a ked som si chcela kupit test tak mi prisli nemysli nato a podari sa to a kolko mas ty rokov?aj ja by som stale jedla prave som dojedla a zas mam chut nieco chrumat

chrustik22

Nieco mi hovor,zjem vsetko co mam pred sebou.No nejak zacinam preberat a neviem na co mam chut a ked si nieco urobim tak mi to az tak nechuti,no cikat musim ist aj teraz.kolko mas ty rokov?Ja by som tiez chcela babo uz,no nejak sa nam zatial nedari a uz na to ani tak nemyslime,iba teraz ked som to nedostala tak ma to zas prepadlo.

mary33

presne ako pises ani mna nebolievaju ale teraz ako keby mi opuchli a ked spim tak ma pobolievaju a tie priznaky ze dostanem skor menzes ale nic neviem este pockam aj ked som mala menzes tak uvydim zeny su tehotne aj ked maju menzes a ta chut posledny tyzden na jedlo sladke slana a vsetko dohromady az si myslim ze prasknem

chrustik22

A boleli ta vajecniky?Alebo si nemala taky pocit trochu na menstruaciu,alebo neviem ako to mam opisat,akoby mi stvrdli vajecniky,alebo co :o) A prsia nemam vobec ako pred menzesom bolave ale take v pohode,trochu akoby pevnejsie.

mary33

neuveris ale aj ja mam taky pocit neustale chodim na wc a tiez mam ako keby nieco v sebe bojim sa urobit si test lebo by som chcela mat babo a rano ked sa zobudim prve je ze musim sa ist vycikat a ten pocit ako keby mi nieco tlacilo a ja musim ist na wcko