Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako mi Herbalife znicil plet

Príspevok v téme: Ako mi Herbalife znicil plet
lucynda82

Chcem vystrihat vsetkych pred pouzivanim produktov Herbalife! Pred rokom som si cez kupon zakupila cistenie pleti v Studiu Vitality, kde ho mala vykonavat MUDr. Siposova. Po prichode na miesto mi povedali, ze sa nejedna o klasicke cistenie pleti, ale len povrchove a zbadala som vyrobky Herbalifu. Na tvar mi jej dcera aplikovala rozne kremy, masky. Tak ma zblbla so svojou mamou/ochkali, aku super plet mam po tych kremoch/, ze som si aj dva vyrobky za vyse 60eur kupila na domov. Prvy mesiac som ich poctivo uzivala, ale plet sa mi zacala postupne horsit a robili sa mi bolestive hnisave vredy, ktore som v zivote, ani v case puberty nemala! Dodnes mam plet otrasnu, kozna lekarka mi povedala, ze taketo skusenosti s Herbalifom ma vela jej pacientov. Je mozne, ze je dovolene predavat taketo vyrobky? Ta jej dcera, ktora mi to na tvar aplikovala, mala na tvari aspon 7 vyrazok. Malo mi to byt hned jasne:-/

entinka

to ze si si dala cistit plet nejakou udajne lekarkou ktora o tom nema ani paru, predokladam ze ti neukazala ani licenciu na tie produkty a hlavne ti zrejme ponukla nieco co sa pre tvoju plet absolutne nehodilo, nie je vina herbalifu. To ako by ti povedali ze si mas mastnu plet potierat olejom a este im za to aj zaplatis. Nechapem ako mozes napisat ze ti herbaife znicil plet, plet si si znicila sama svojou hlupou doverou nespravnym ludom.

eam

Súhlasím s tým, že každý si musí "nájsť" s voj krém, ktorý mu sadne. Aj mne sa stalo, že som mala suché fľaky a nemusel byť ani herbalife. Takže vinu by som na herbalife nezvaľovala, ja som napríklad z herbalife užívala produkty na cysty a pomohli mi.

elly

kozmetika musi podliehat prisnej legislative, a nemozu sa len tak predavat...nemyslim si, ze prave herbalife to nesplna...co sa tyka kozmetiky tak nie kazdemu sadne, aj pri inych znackach sa to stava, tiez som pocula aj o oriflame napriklad...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako mi Herbalife znicil plet - Fórum - ZDRAVIE.sk