Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

o krok blizsie k poznaniu

Príspevok v téme: o krok blizsie k poznaniu
vivaslovakia

zdravim pol roka ma trapi niejaka choroba pre ktoru som kazdy den strasne slaby (nie unaveny) dnes je to mnozstvo moznych ochoreni mensie kedze sa uz par veci pocas vysetreni vylucilo a ja napisem mozne 3... 1.pokazene zuby a vzniknuta infekcia v hrdle + na lavnej strane krku mam dost velke uzliny 2.stitna zlaza 3.palenie zahy ktoru citim kazdy den a je to uz dost neprijemne citim aj to ako sa nasilu otvara uzaver (neviem ako presne s ato vola :D) je to taky pocit akoby vam nieco slo strasne pomali dole krkom ked prehltnete vacsi kusok..hrdlo mam samozrejme podrazndene citim to az hlboko dole myslim ze to je s kyselin a v hrdle mam male vyrazky obcas afty hlieny niekedy iba trosku inokedy mam pocit ze mam 3 chripky naraz...je podla vas mozne aby som bol koly zaludku takyto slaby ? PS. pred tym ako sa to vsetko zacalo som mal 2 tyzdne zapchu no vyliecil som sa je mozne ze problemi nastali prave vtedy a maju suvis s mojim dnesnym problemom ? mohla zapcha pred pol rokom nieco narusit ? vdaka za odpoved !

sitonaozajty

Vlastny psychicky svet je pre 95% ludi zahadou. Dokazes rozlustit kod vlastnej mysle? Stava sa ti, ze realita a sny sa ti zmiesavaju do jedneho celku? Dokazes rozlustit KOD? tak pod a zapoj sa do skupiny ludi, ktori citaju tuto burcujucu knihu www.facebook.com

RNG

Palenie zahu je dosledok kvasenia v zaludku tj nedostatku kyselin. Ak na to beries protikyselinove prostriedky. samozrejme si aj tak uz oslabene travenie a absorbciu uplne znicis a to vedie k stovkam roznych chorob a zdravotnych problemov, od slabej imunity, obranyschopnosti az po zlu regeneraciu.Jedno uz citis jasne, poskodeny pazerak. Tak isto pocit slabosti a rozne infekcie v tele, pre co mas napuchnute uzliny.

Na travenie potrebujes dostatok kyselin, enzymov, mikrovlaknin a probiotik v crevach.
Kazde z uvedenych chybajuce sa da doplnit.

vivaslovakia

pasiomnica to neni bol som na CT a encefalitida to tiez nemoze byt bolesti hlavy mam obcas ale iba slabe aj to je s pocitaca a zleho spanku ale inak vysoke horucky alebo zvracanie to tiez nie...trapi ma to pol roka myslim ze keby som mal kliesta bolo by to este horise pripadne uz by som mal davno zapal mozgovych blan alebo co...a schudnut som schudol asi 5 kg aj ruky mam uzsie ale ani sa necudujem po tom psychickom trapeni co som na zaciatku prezival

Jefitto

Ten parazit sa volá pásomnica a príznakom je rapídne chudnutie... ak nechudneš, tak nemaš parazita. NEmáš kliešťa? Ak u teba prepuka Encefalitida, je nutné, aby si rýchlo palil do špitalu (vo vlastnom záujme)

aduska051

to nema so zapchou nic zapcha je v nizsich castiach gastrotraktu zaludok ,pazerak su vo vyssie casti...objednaj sa na GFS na gastro to bude najlepsie z toho co si napisal sa vela urcit neda...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

o krok blizsie k poznaniu - Fórum - ZDRAVIE.sk