Dračica v posteli?

Príspevok v téme: Dračica v posteli?
Slnce12344

Dobry den chcem sa vas spytat ohladom sexualneho zivota, moj partner mi stale vycita ze ja sa nanho nevrhnem pri sexe prva, ze ja prva nezacnem ze proste "ho nechytim a nehodim ho o poslet ze: pod sa milovat " :-D nehovorim ze vzdy zacina prvy impulz on! ale byva to tak narovnako, spolu nejak zacneme.. Chcem sa teda spytat ci vy dievcata ste take "dracice" a hovorite svojim partnerom narovinu prve ze sa chcete milovat, alebo to pride nejak  tak spolu?   Dakujem za odpovede. 

Jefitto

Čudujem sa, aké problémy majú ľudia... vždy som si myslel, že ja nemám nejaké obzvlášť problémy, ale keď vidím, nad jakými doslova chujovinami sa ľudia trápia...

Carie

No zeby som chlapa chytila a hodila o postel to zas nie, ale ked mam chut, tak iniciujem milovanie ja. Pri byvalom som ho ale iniciovala malokedy, pretoze on bol tak aktivny, sprvoti to chcel aj 3x denne a neskor aspon raz denne.

lulu22

hej, už som bola označená za dračicu : ) no čo, som mladá aktívna a keď mám chuť, tak to dám najavo : ) ale rozumiem, že nie všetky sú také. Napr.čo som mala posledného priateľa, tak ten bol zo mňa milo prekvapený, lebo jeho ex taká nebola.. a samozrejme nie vždy mám chuť, aj ja som občas taká-že dnes nie :D

Tamika-anika

Ja zas hej!
Potrebujem to moc často,koľkokrát sa večer milujeme do 23hod a mám nejaky len trošku eroticky sen a už mu ho honím a nasadnem a spravím sa a jeho prebudenie je už keď pomaly sexujeme a..potom máme ešte ráno sex.
Som ozaj tak trošku hypersexi..často ma to i v práci chytí a to si musím spraviť tak rôzne..na WC prštekom a pod..
Sme rôzne,no ja potrebujem minimálne 10-15x do týždňa..ale riadne spraviť!!!!

iskierka

počkaj o pár rokov, keď on nebude až tak vládny a ty zas sexmašina.. ešte bude ľutovať to, čo teraz hovorí ;) :P

alenka_maxova

neviem ci ti pomoze, ked ti tu ostatne opiseme, ake sme/nie sme dracice, ale nuz co :D Ano, casto sa vrham ja prva na mojho draheho. Obcas mi zo srandy povie, ze som nenasytna :D Neviem. Je to moj prvy a verim, ze ja posledny partner. Vrhnem sa na neho vzdy, ked mam chut a tak isto aj on na mna. Povedala by som, ze je to tak pol na pol. A hlavne, casto ho prekvapujem kadejakymi podvazkami a podobne. Vyskusaj to :)

natusa42

nikdy som ja toto neurobila priateľovi:)síce sme sa ešte nemilovali,ale myslím,aj mazlenie a tak samozrejme,a tiež som nikdy ja nešla prvá na to,vždy to tka proste vyplynie zo situácie,ale ..tak je pravda,že niekedy ja ho začnem prvá bozkávať,ale on sa hned potom na mna vrhne,lebo mi neodolá,ale nemyslím,že je to zlé u teba,si len slušnejšieho rázu,to je celé :)normálka