Potravinove doplnky a ich ucinnost

RNG

Haha, neviem kde si na to dosiel/dosla, ze za to dostavam peniaze, ze sem pisem. Prave naopak, ma to obera o cas, a teda o peniaze, lebo napriek dochodcovskemu veku este stale pracujem vo svojej firme vyse 60 hodin tyzdenne. A ta vyraba vyrobky pre letecky priemysel, tj s doplnkami nemam uz vyse 4 roky po tom, ako som dal prikaz na zavretie mojich dovozovych doplnkovych obchodov na Slovensku.
Nechapem co vas vedie k tomu, aby ste ma tu ohovarali a napadali za to, ze sa snazim ludom pomoct tym, ze tu uvadzam vedomosti alternativnych lekarov, tj takych co sa rozhodli pouzivat miesto liekov neskodne ale ucinne potravinove doplnky.
Keby ich vsade na svete nepotlacali, nemusel by som sa zdrzovat sem pisat, aby som vas o nich informoval.
Zialbohu, ale organizovana medicina a najma farmacia ich zatlacaju, kde sa len da, lebo im to siaha na obrat a zisky.
Ale ja si myslim, ze ludia maju pravo sa dozvediet o roznych metodach ako si udrzat alebo navratit zdravie, aj ked je to netradicnymi a zatial neuznamymi oficialne metodami, ale napriek tomu velmi uspesnymi.

haha007

RNG nechajte ho na pokoji je to stary dochodca ktory si privyraba pisanim na tieto fora ma dar reci pise ako z velkej knihy ale to viete on ma vysoke IQ on aj ucil v zahranici aj tam byval a teraz je doma a nudi sa je pravda ze by sa mal viac venovat svojej rodine ale oni su radi ze maju od neho pokoj nech len vypisuje ked ho to bavi vsak ma za to prachy a pan farar ten tiez pracuje v nedelu aj v tyzdni a uznala by som RNG keby si chcel fakt ludom pomoct ale ty sa vyjadrujes k vsetkym temam ako vsevedko alebo ako panbozko ved to je hriech sa stale nad niekoho vyvysovat chod do prirody a nesed stale pri pocitaci uvidis aky je svet krasny

mariaR

môžem iba toľko povedať ,že užívam viac ako rok doplnky stravy/výživy/ z rias,výsledky po roku sú skvelé pocitovo aj fyzicky,v máji 2013 sa chystám na plánovanú ročnú kontrolu ,a som veľmi zvedavá na reakciu lekárov,nedám na ne dopustiť. Nech si píše kto chce, čo chce,môj názor je neotrasiteľný, ak dodám organizmu to čo potrebuje, odvďačí sa mi tým,že naštartuje proces regenerácie .A to mi stačí, Ľudské telo a jeho úžasný systém je toho schopný, len potrebuje to správne palivo.

jennyk

Prosim VAs neviete ci sa da objednat na Slovensku d-manoza prasok, arabinogalaktan prasok? Objednavanie z inych krajin mi robi problem, pretoze moja anglictina je velmi slaba..Dakujem

Vemeno

RNG,

nic ma do toho, ale Ester vitaminu C tiez nie je prirodny doplnok, tak ako MMS. Ale vdaka, ze si nam dal vediet, ako vela stracame tvojim odchodom z fora a s akym obrovskym IQ mame docinenia.

llek

RNG, zase ta tvoja stara otrepana pesnicka -opat jeden z tvojich urazenych odchodov z tohto fora, uz neviem kolky raz si uz odisiel. Lenze ty sa sem vzdy vratis. Lebo ty sam chces na tomto fore byt a dokazovat si nieco. Na to, ake mas vysoke IQ a kolko mas rokov je to fakt dost detinske. Tu na tomto fore nejde o vypisovanie zivotopisov ci chvalenie sa IQ, ale o to, ze niekto ma nejaky problem a niekto iny mu dokaze nezistne a strucne pomoct, nic viac.
Ty nie si jediny, co musi pracovat. takych je nas viac. Ja, ked som v praci, tak nemozem vypisovat na ziadne fora, som rada, ze stiham pracu, a takych je nas podla mna vela. Tak naco sem vypisujes o tom ako musis pracovat. Koho to zaujima? co to ma do cinenia so zdravotnymi problemami ludi, co sem pisu?

Maros75

RNG......fakt som si myslel,ze s tojou inteligenciou si uz pochopil,ze MMS je obrovska sracka.
Ja nie som zaujaty voci tvojej osobe,ale tvojmu zmyslaniu a cim dalej ma presvedcujes,ze si dotovany prave spolocnostami co sa tyka alternativneho charakteru.
Nechcem sa s tebou hadat.....nebavi ma to,lebo nema to zmysel.Zrejme si dobry clovek v podstate.Len ,,lutujem" tvoju manzelku a rodinu ,ze im uberas spomienky spojene s tebou.Mas vnucatka a takzvane kasles na ne.Viac casu stravis tu ako s rodinou......nemas vycitky ??
Skus popremyslat nad podstatou zivota .

RNG

Maros na MMS som pisal uz mnohokrat. Kedze tu propagujem doplnky potravin, neskodne a schvalene lekarmi ako neskodne, tak nemozem propagovat chemikaliu MMS, ak ked viem ze je velmi ucinna ako silny oxidator proti vsetkemu, co sa oxidaciou da znicit, od roznych mikrobov, cez parazity a rakovinne bunky, ktore neznasaju oxidanty vseobecne.
Nuz ako dlhorocny clen Menzny, kam patri aj moj syn a jeho zena, mam zrejme IQ vyssie, nez je potrebna hranica na clenstvo, tj 160.
Dufam, ze to po mne zdedia aj moja vnucka a vnuk, lebo osobne si "namyslam" ze vyssie IQ znamena rychlejsie zberanie vedomosti a s tym suvisi samozrejme aj schopnost ich vyuzivat=tvorenie.
Preto moja prva robota bol vyskum, otial som presiel na chvili na univerzitu, kde som ucil a postgradualne studoval, ale z ekonomickych dovodov som presiel do priemyslu a podnikania, do uplne ineho pola, z fyziky do strojarenstva a som v tom uspesny, vdaka schopnosti velmi rychlo a dokladne sa ucit nove a teda aj tvorit nove.
Samozrejme doplnky na Slovensku, to bol len maly projekt, ktory ma sice stal hromadu penazi a casu, ale z roznych zavaznych dovodov, najma financnych a osobnych som to bol nuteny cele zastavit, nas lutost mnohych zakaznikov, ktori v tych obchodoch nasli tie najkvalitnejsie vyrobky z dovozu co sa tyka obsahov a hlboko pod cenu konkurencie.
Nuz ale do vecnosti som to nemohol dotovat a ani casove som na to nestacil.

A teraz uz naozaj odchadzam odtialto aspon na par dni, nie ze by ste ma vystvali, tak vazne vas nemozem brat, ale kvoli nedostatku casu pre pretazenie v robote.
Aj teraz pisem z roboty, kde zostanem zrejme az do neskoreho vecera a budem robit aj zajtra, v nedelu, hoci ma za to arcibiskup Sokol,ktoreho si vazim a ktoreho poznam dlhe roky, poriadne vykarhal, ze je to vyslovene hriesne.
Nuz ale nielkto musi robit extra, ked je to potrebne

Maros75

Deria.....ja sa k tebe neozyvam.....preco ty stale trtkas do mna??? Bavim sa s RNG a nie s tebou.
Inak......mam ta v laske.Len ......