Pripravky na boreliozu podla RNG

Príspevok v téme: Pripravky na boreliozu podla RNG
mrs. Spring

Chcem vopred podakovat za reakciu RNG alebo niekoho zasveteneho.
Moja mama bola niekolkokrat preliecena antibiotikami na boreliozu, zial sa jej zase vratila. Sucasne trpi chronickym unavovym syndromom, krvnym tlakom, znizenou funkciou stitnej zlazy. Rada by som vyskusala produkty ktore tu boli viackrat spomenute v suvilosti s boreliozou. Chcem objednat z americkych stranok hlavne Extrakt z olivovych listov(750mg), GSE, Vilcacora caj (pripadne Una de Gato zo swanson.com, neviem ale ci to je to iste ako samento?), kedze moja mama trpi casto bolestami svalov, klbov, a pracuje hlavou preto pozoruje poruchy sustredenia, vypadky pamate, depresiou, chcem objednat aj Lososovy olej, bude to na zmiernenie tychto priznakov stacit alebo odporucate aj nieco dalsie?
Moja hlavna otazka je vsak v rozvrhu uzivania tychto pripravkov, je ich dost a mam obavu ci sa mozu kombinovat, co poviete na tento postup? :
rano na lacno vypit den vopred uvareny caj vilcacora (z dvoch PL), po ranajkach 1,5g olive leaf extract + 3g salmon oil + 2g vitamin C + 50mg zinok,
po obede 1,5g olive leaf extract + 3g salmon oil,
po veceri to iste ako po obede,
a po 3hodinach pred spanim 2 kapsule probiotik s jablkom. Cez den tiez popijat 1 liter vody so 70kvapkami GSE.
Bolo by to takto v poriadku? velmi by som jej chcela pomoct lebo je z toho fyzicky aj psychicky znicena. Rada by som tiez vedela aky dlhy cas tieto pripravky uzivat, aby som vedela kolko baleni objednat, bude napr. stacit na preliecenie jedno 118ml balenie GSE? a medzicasom nez mi balik pride - co je rozmedzie niekolkych tyzdnov, mozem zvysit prijem vilcacory? len ten mam zatial k dispozicii.
(mohlo by nejak vyrazne pomoct uzivanie collostra?) je to vsetko hodne aj financna zataz, preto chcem zatial kupit len tie naozaj dolezite veci.
A este jedna vec, parkrat tu bolo spomenute ako radi objednavate z usa pripravky, pretoze casto je postovne nizsie ako na slovensku.. nerozumiem tomu pretoze mne vzdy vyratalo postovne od cca 30-40$ (na swanson.com), plus samozrejme dph, pripadne clo.. kde je problem?
Strasne vam moc DAKUJEM za precitanie a pripadne reakcie. Stravila som hodiny citania na tomto fore aj inde, ale spomenute veci mi nie su stale jasne.

RNG

Ta znacka neuvadza obsah oleuropeinu, takze sa na to neviem nijak vyjadrit.Zo swansonu sa aj tak oplati nakupovat, ked mas vacsiu objednavku a postovne sa rozrata na viac flias produktov . Da sa to kupit aj z inych zdrojov, pozri napr
www.amazon.com
Aj iherb ma extrakt z olivovych listov, len tam je to na obsah oleuropeinu pridrahe.

mrs. Spring

dakujem RNG, skombinujem teda vincacoru s tym olivovym extraktom. Zo swansonu je ale priserne postovne, nasla som cez ebay tuto variantu, prosim zhodnot, vola sa " Olive Leaf Extract Convenient 750mg One-a-Day Caps 100ct "
Skusim pridat aj link aj ked neviem ci sa zobrazi -odkaz odstránený-

RNG

Nuz ja sa skor spolieham na nazory lekarov, co maju s liecenim boreliozy uz dlhe roky pozitivne vysledky, nez nazory Marosa 75, ktory sa tu do vsetkeho miesa ako na "slovo vzaty odbornik"

Naviac mam 3 pribuzne, ktorym sa tiez vracala borelioza po "prelieceni" doxyciklinom, mnohonasobne. tj zrejme na L-formy, ktore sa z tej bakterie vytvoria pod utokom atb. je atb nedostatocne ucinne, tj nejedna sa o vyliecenie, ale len docasne potlacenie v mnohych pripadoch, tak ako to bolo u mojich sesternic.
Na moju radu brali dlhodobo extrakt z olivovych listoV
(davka intenzivne 3 x 300 mg oleuropeinum, dlhodobo obranne 2 x 150 mg oleuropeinu) a dnes su uz dlhe roky bez priznakov, tj sa im to nevratilo.
Odvtedy sa zjavil aj ucinny vyrazok z Uncarie tometosy/vilcacora (TOA free) pod menom Samento/Prima una de gato, kde ucinna davka je 2 x 15 kvapiek denne. A su za tym rozni znami lekari, napr dr Joanna Whittaker, ktora si vyliecila boreliozu, po 15 rokoch sedenia v kolieskovej stolicke znova chodi. Toto nie je nic nove, mozete to najst spomenute uz pred vyse 9 rokmi
www.samento.com.ec

Inac samotna uncaria na podobny ucinok, ako maju kvapky Samenta sa musi brat v davkach az 18 gramov denne, to podla roznych lekarov,co to skusali na rozne choroby, vcitane "autoimunnych"