Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Spinenie mimo cyklu pri uzivani antikoncepcii

Príspevok v téme: Spinenie mimo cyklu pri uzivani antikoncepcii
bukvica

Dobry ;)
Chcela by som.sa spytat ci sa uz niekto z vas stretol s takýmto problem ;)
Uz 10.mesiacov uzivam antiku Belara.a.po as uzivania som snou nemala ziadne problemy az do dnes:( som.strede mesiaca uzivania antiky a nastalo umna necakane spinenie sprevadzane bolestou pod bruskom.a poprsi ako.pred menzesom, ale ten by som.mala dostat.o.tyzden
Moze to byt koly.tomu ze si uz.telo nawyklo.na tento druh antiky?? Bola som.chranena?
Alebo.to.moze mat na vine aj nahla zmena hmotnosti?
A ptm antikoncepciu berem pravidelne,mozno cca 10ci.20 min. Meskanim co podla mna neni take welke.fopaa ;). Ja sa len toho bojim aby som nahodou neostala tehotná:(

bambulik45

Dobry den.chcela by som sa opytat abo lepsie povedane poradit.uzivam antikoncepciu uz rok a pred 3dnami sa mi spustilo spinenie a ked si dam tabletku tak za par minut ked idem na wc sa objavi krv ale len vtedy.potom uz zase spinenie...cim to je?mam dobrat tie tabletky alebo vysadit??dakujem za skoru odpoved lebo som z toho na nervy :)

sjkd

Ja mam momentálne rovnaký problém, ostáva mi 10-12dni do menstruacie a uz 3.deň spinim.taktiež užívam 5balebo 6 mesiac belaru a mam nafúknute brucho asi z toho ze uz tyzden som nestravila moc casu na WC , som aj v strese keďže je skúškové tak snad nebude príčinou nic iné :D dufam ze sa opäť vsetko ustali.

dedy

ak si užívala načas, nebrala antibiotiká, nemala hnačku, nezvracala, tak tehotná nebudeš, ak sa ti to stalo prvýkrát nemusí byť že sa ti to zopakuje, stáva sa, že sa neudrží cyklus

bukvica

Bubuci;) praveze som nemala hnacku ani zvracanie ( jedine minulý nesiac a to v polovicke mes. uzivania antiky a pochybujem ze to by mohlo mať za dôsledk) ako vrawim prawidelne berem antiku ako mam... Mam obavu ze uz mi nevyhovuju... Lekara navstivim v piatok,, co mi je dost blbe ked mi to spinenie este pretrvava :(

bubuci

nemala si nahodou hnacku? nebrala si nejake antibiotika? toto sa zvykne stavat na zaciatku uzivania...nemala si mesiac prestavku? ja by som to na tvojom mieste douzivala, davala si pri sexe pozor,napriklad cipkami, a potom by som zavolala lekarke.mozno ti tie lieky nevyhovuju.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Spinenie mimo cyklu pri uzivani antikoncepcii - Fórum - ZDRAVIE.sk