Som sprosta materialistka!

Príspevok v téme: Som sprosta materialistka!
pomoc

Clovek by si myslel, ze sa tym chvalim, ale mam velky problem! SOM NESTASTNA zrejme si za to mozem sama, ale neviem ako to mam ovplyvnit, neviem to dokazat! mam vela znamych, vplyvnych a bohatych ludi ktorí maju peniaze, luxus atd. s ktorymi si rozumiem, som s nimi rada, ale nikdy som s nikym takym nic nemala. No problem je v tom, ze keby nemali to co maju a keby neboli tym cim su, asi by som o nich ani nezakopla...

a k veci. Ma o mna zaujem jeden velmi charizmaticky chlap, je pekny draho sa oblieka, je sportovec, zaraba si na vsetko sam sprava sa ku mne velmi pekne, ale nezaraba vela, ma dobre auto, ale pochadza z chudobnej rodiny....ked mi to povedal, velmi, ale velmi ma to od neho odradilo... pretoze si neveri, porovnava sa s tymi bohatymi a strasne ma to odradza. Neviem sa nad to povzniest, je mi do placu. Vyzeralo to nadejne ked zrazu ma preplo na uplne inu vlnu myslienok ked som s nim je zo mna nevozny, kdez to mne sa pacia sebavedomí, a vlastne tak ako sa spraval na zaciatku...neviem sa povzniest nad to, ako keby ten clovek pre mna stracal hodnotu cim dalej tym viac a nestalo sa mi to raz. Mam si otrepat hlavu o stenu, je to diagnoza? Ist ku psychologicke? nemozem sa nazvat zlatokopkou, lebo tych chlapov nevyuzivam...ale chudoba ma odradza, nechcem sa mat v tejto dobe zle, nikto sa nechce mat zle! pritom sama nie som z extra bohatej rodiny, no sme na urovni aj ked si nemozeme dovolit luxus... da sa vlastne zmenit uvazovanie, asi dnesna doba robi zo mna takeho cloveka... chcem byt len stastna a aj ked sa smejem stastna som neni. Asi ma bude vela ludi odsudzovat a nakladat mi za to co mne samej vadi, ale chcem aspon nejaku radu, prehovorenie do duse, povzbudenie. Nie som stastna v zivote, nemam sa dobre predstavujem si zivot uplne inak..ale kvoli mojmu uvazovaniu sa tazko posuniem niekam...

lost

a nemas kontakt na nejaku bohatu mladu zenu?

potreboval by som uz nejaku sponzorku na zivot :D

poviem ti jedno tajomstvo, ked padne euro, kazdy budeme na tom rovnaku, tj. kazdy zhruba na nule ;) v tom momente sa sportovec zide, lebo vytrvalost ulovi nejaku potravu skor ako tona zlata v sejfe..

DzanaFX

Ja súhlasím s Dzony_Bravo, podľa mňa si povrchný človek a tiež ma to vytočilo...

A ja Ti hovorím, že nikdy nebudeš šťastná, nie žeby som Ti to priala, to nie, ale svojím uvažovaním, nikdy nebudeš mať, čo chceš...

Dzony_Bravo

pomoc: nehnevaj sa, ale po precitani tvojho prispevku ma presla chut na obed. Ak by som ta poznal osobne asi by som o teba neoprel ani bicykel. To ako sa obhajujes a tie veci co pises mi dvihli tlak... ach jaj...

doubledog

materializmus je velmi tazko liecitelny, najma preto, ze postihnuty si svoju chorobu neuvedomuje, nevnima sa ako chory.
Kedze tymto trpi obrovske mnozstvo populacie, a chori maju tendenciu sa zdruzovat sa, takze sa medzi sebou uistuju v tom, ze su v podobe.
je to podobne ako u fetakov.

to ale nie je uplne tvoj pripad, takze si na tom celkom dobre a je u teba sanca, ze sa z toho vyliecis.
drzim palce :)

AdamKrt

pomoc Dnes 00:00 - poloz si otazku. Co si dokazala Ty ??? Co si Ty, ked mas take naroky ? Co si v zivote dokazala ? Tomu chlapovi nesiahas ani v desatine po clenky.

Povedzme, ze si najdes chlapa, ktoremu bude vyhovovat taka, ako si Ty. Budes stastna ? Kolko ? 1,2-5 rokov ? A preco by mal mat taky chlap potom nejaku staru zensku, ked moze mat novsi, mladsi a krajsi model ?

Tak len smelo do toho, vidno - vidno, ze pracujes na svojom "stasti".... :)

bubuca

no, podla mna by si sa mala pozriet na to, aky je. myslim si, ze ak je z chudobnej rodiny a sam sa takto vymakal,tak urcite je schopny. Dalej, pozri sa na to, ako sa k tebe sprava, ci nieje lakomy, ci ta dokaze rozosmiat. Podla mna Boh sa o teba postara, ak mu veris.. pomodli sa. alebo ak neveris v Boha, tak si skus predstavit, ci by si snim dokazala byt ,keby bol bohaty. ci by si sa snim nenudila. podla mna tam kamenom urazu bude, ze nevies co chces. keby si sa snim citila naozaj dobre, tak by si toto neriesila. a nervozny je , chudak, ved mu na tebe asi zalezi. cloveka sa da lahko odsudit, ale skus si pripustit, ze ani ty niesi bez chyby a on ta miluje aj napriek tvojim chybam. ma ta rad taku aka si. ty mas strach. a strach je najhorsi radca.co sa ma stat, to sa stane. ak mas byt chudobna, tak radsej s muzom ktory ti dokaze vycarit usmev na tvari nie? a chudoba nieje choroba.podla mna si chudobna ty. pretoze sa citis zle.keby si mala jednu chalupu a skvelu spolocnost v nej,tak by si sa chudobna necitila. a este jedna vec,podla mna sa staras aj o to, co si myslia ostatni..nie? ide o dusu. a nikto nieje dokonaly. ani ty,ani luxus.mozno by si si mala skusit ake to je zarabat ten luxus.a tesit sa z malickosti. pozri si modre z neba, alebo ludi, ktori su stastni aj bez milionov na ucte.a je skvele ze si si dokazala priznat problem,si na spravnej ceste.asi ti na tom muzovi zalezi. vela stastia.

sweater*

to je dovod ze nechcem sa mat v tejto dobe zle :D, si zarob na seba sama a nehladaj si bohateho frajera a znamych, kks to je povrchnost... a skus tu psychologycku, ked clovek chce ona dokaze poradit ako nato...

sway.

pomoc a co ty riesis prosim ta? Ved ked sa ti prestal pacit,tak s nim nebud :-) Raz sa zamilujes a bude ti ten clovek vyhovovat cely jak je.To,ze sa bojis o svoju buducnost v tvojej situacii,je normalne..