Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Práca cez agentúru

Príspevok v téme: Práca cez agentúru
marika62

Prosím vás chcela by som sa poradiť ohľadom práce cez agentúru, kde sme sa zaregistrovali za poplatok 20€ a súhlasili s obchodnými podmienkami. Dotyčná agentúra nám ponúkla prácu v zahraničí, ale mi sme túto ponuku odmietli lebo situácia v tej krajine nie je najlepšia, a taktiež plat za ktorý by sme pracovali je úbohý. Aj napriek nášmu nesúhlasu nám stále túto prácu ponúka a tvrdí že ak nepôjdeme budeme platiť pokutu 300€. Preto moja otázka znie, či od nás môžu žiadať peniaze aj keď s nimi nemáme podpísanú žiadnu zmluvu. Ďakujem, boli by sme veľmi vďačné keby ste nám niekto poradil.

ludvik4

skus podat staznost cez urad prace, socialnych veci a rodiny:
www.upsvar.sk
mozno ti pomozu,

ale na tvojom mieste by som im nic neplatil, argumentuj tym, ze ste sa ustne dohodli, ze to Grecko nebude a po druhe ked je ta ponuka nevyhodna tak ta nemozu nutit aby si ju vzala..

marika62

ale ja som nič nepodpísala, to bola len čisto registrácia cez net .. a doplatila som na to, alebo ešte len doplatím

hadicaaa

marika, a to zkaho dovodu si nieco taketo podpisala? Mala si pistol pri spanku? Lebo menej vazny dovod pre podpisanie takychto podmienok si neviem predstavit.
No, aj za hlupost sa plati...

marika62

no ak som ja správne čítala tak tam písali že to môžem odvolať len dovtedy kým mi nezoženú robotu, čiže akonáhle mi prišla ponuka tak už odvolať nemôžem .. síce tomu dosť nerozumiem ale je to tam tak napísané ak si čítal obchodné podmienky .. a samozrejme že to je arogantné hlavne keď som tomu pánovi hneď povedala že do grécka ísť nechceme kvôli tomu aká tam je situácia a aj kvôli tomu platu úbohému ktorý tam poskytovali .. ešte tam tvrdia že letenky platí zamestnávateľ a včera sme sa dozvedeli že nám preplatia len 60 € pretože v grécku je kríza.

ludvik4

v tych podmienkach sa pise,ze mas pravo ten suhlas kedykolvek pisomne odvolat a myslim si,ze je zo strany agentury velmi arogantne pytat pokutu od teba potom,co si jej zaplatila registracny poplatok..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.