Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dukanka, nefunguje

Príspevok v téme: Dukanka, nefunguje
nechudnuca

Ahojte baby, dukanky, prosím vás poraďte alebo ma utešte, dukanovu diétu držím už mesiac aj 9 dní..počas prvej fázy som schudla 3 kg, počítam, že to bola skôr len voda..lebo to bolo zhodené za tri dni..no a potom mesiac mi trvalo kým išli dole ďalšie dve kg dole, len aj to niekedy stále len kolíše a vybehne to naviac, ale dolu nie a nie :( už som z toho zúfalá, či to vôbec účinkuje...po mesiaci aj deviatich dňoch 5 kg dole, necelých, aj to tie prvé tri stratené v prvej fáze, robím dačo zle? najčastejšie jem tvarohy, jogurty s umelým sladidlom stevia alebo kuracie prsia uvarene s cibuľkou..je tam písané, že neobmedzené množstvo a ja dokážem zjesť aj kilo tých pŕs o šiestej večer...to asi nebude dobre, však? nevysmejte ma tu prosím, chcem vedieť či sa môže teda neobmedzene alebo mám aj znížiť dávky??? ďakujem vopred za odpovede..ale prosím nekritizujte...

Maoam

ak mas rada ovocie, to tiez mozes - surove, ale nemiesaj to s inymi potravinami, napr. jogurt, müsli, nebude ti dobre travit, bude to kvasit a naduvat

ovocie len nalacno, najlepsie rano, doobedu a nie medzi hlavnymi chodmi

mozes si ovocie aj odstavovat, odide ti unava...

Maoam

chudnuca, kup si v lekarni nieco prirodne na vyprazdnenie, napriklad lactulosu, je to super, ako sirup, vela pit ale treba k tomu, dolezite je, nech to z teba vyjde von...no a postupne, ako budes menit stravu, priadavat vlakninu, zeleninu, vela tekutin, sa to upravi aj samo, uvidis!

tato doba je fakt blba, strasne vela ludi vobec nevie normalne jest :-/, mozno ti pomoze aj pravidlo, ze cim prirodzenejsie a cim menej upravena strava, tym lepsie pre tvoje telo, cize surova zelenina, surove ovocie, ovsene vlocky, zemiaky (varene, v pare a pod., nesmazit), kyslomliecne mliecne produkty, kvasena kapusta, je tiez OK, vyhybaj sa umelym potravinam, hotovym jedlam, v sackoch a pod., plne aditiv, farbiv, ochutidiel, sladidiel, no a vsetko, co ma obal, sladkosti apod. - najlepsie uplne vylucit

zeleninove salaty si rob sama, trva to par minut...ochutit bylinkami, pouzit panensky olivovy olej (troska), balsamico ocot, ziadne hotove konzervovane dresingy na to nedavaj

ak mas rada mäso, tak si vol chude mäso, uprava v pare, alebo dusene a pod., vzdy lepsie ako vyprazany rezen v trojobale

pecivo/chlieb - len celozrnne, nemyslim zafarbene na tmavo, ale s celymi zrnami, mozes sa prejst aj do bio-obchodu, urcite nieco najdes, alebo skus bio-kutiky v supermarketoch

nechudnuca

ďakujem, ste vážne zlaté :)) fakt by som bola rada keby sa už naučím jesť ako človek a chodiť aj na wc ako sa patrí, len to asi dlho potrvá kým sa to upraví..mám 23r.

xdanielax

nechudnuca, daj si napr. 70g/v surovom stave/ cestovin /idealne celozrnnych, spaldovych alebo tak..... / + si mozes dat do toho bud masko (cca 120g) a orestovanu zeleninu, alebo len akukolvek zeleninu (brokolicu napr.), namiesto masa mozes dat tofu, cottage, rybu, vajicka ..... hocico co obsahuje bielkoviny. Ked potrebujes viac, pridaj vzdy na zelenine. Ta zasyti a ma menej kj. Ale neprejedz sa, povedz si, ze o dve hodky si mozes dat zas :) a medzitym pi.

smajusss

nechudnuca, vidím, že tu máš už aj rady na iné diéty, výber je na Tebe, mne dukanova vyhovuje, pretože tie jedlá z otrúb naozaj zasýtia, pri iných diétach v minulosti som nikdy nevydržala, lebo som bola stále hladná..... ak chceš, vyskúšaj dukanovu, ale podľa pravidiel, ktoré má, aby Ti naozaj pomohla (vtedy zaručene upravuje aj vyprázdňovanie), ak nie, tak skús nejakú inú, napr. tú delenú stravu

Maoam

nechudnuca, lenze tymito dietami si len viac a viac dodrbavas metabolizmus a bude to pribudajucim vekom coraz tazsie, nieco schudnut, neviem kolko mas rokov, ale uvidis sama, tymto stylom a tymito dietami, ked prekrocis 40-ku, zistis, ze nepojde dolu uz nic alebo budes mat XXL-jojo-efekt, alebo budes naopak priberat z nicoho

jedinym riesenim je dat telu vsetko, co potrebuje a hybat sa, pravidelne, plus upravit travenie aj vyprazdnovanie

ty sa musis naucit spravne jest, to je zaklad

mozes skusit aj stranku chudnutie-ako.sk

alebo to, co ti tu napisala Daniela, o delenej, je XY stranok, clankov, len treba chciet a najst si cas nastudovat si to a vyskusat, otestovat, co konkretne tebe vyhovuje

od maja do polky juna dat dole 5kg je velky uspech, neviem, co si cakala

ale asi si netrpezliva a to je problem :-//

chudnutie je dlhodoba zalezitost, ak to chces efektivne a hlavne bez jojo a bez hladovania

a bez sportu/pohybu sa to tiez nezaobide

prirodne zakony neoklames

nechudnuca

veď ja som začala na začiatku mája držať túto dukanovu..ale už fakt ma nebaví, pociťujem, že mi asi nevyhovuje, jednak problémy s pleťou, vypárzdňovaním, únavou a menzesom..musím prejsť na niečo iné, ale trochu sa už aj bojím dať do úst dačo iné, aby mi to hneď naspäť nenaskočilo :( bože, ja závidím ľuďom čo môžu zjesť aj človeka a sú chudunkí, ako moja kamoška..šťastní to ľudia, super rýchly metabolizmus...a ja..hruza..:( no a čo by som si teda mohla také pripraviť na obed?? napr cestoviny? ale s čím by boli také chutné a koľko gramov cca v uvarenom stave a lepšie sú nejaké celozrnné?

smajusss

nechudnuca, to, čo držíš, nie je dukanova diéta..... pretože pri nej sa nesmie celozrnné pečivo ani ovsenné vločky...... ak chceš držať dukanovu diétu, tak treba kúpiť ovsenné otruby alebo pšeničné otruby..... ja si robím z nich pečivo tak, že 3 vajcia, 6PL pšeničných a 6 PL ovsenných otrúb, 1ČL prášku do pečiva, 3PL nízkotučného jogurtu, dochutím bylinkami, prípadne pridám aj nízkotučný tvaroh....to pečiem potom v gofrovači (waflovači), no a vždy jedno pečivo na raňajky, jedno na olovrant, no a zvyšok si dám do mrazničky, aby som si to nemusela piecť každý deň.... to pečivo jem s nízkotučným maslom alebo nízkotučným tvarohom, alebo plátok kuracej šunky, alebo tuniak vo vlastnej šťave....alebo na obed ku kuraciemu mäsu alebo rybe - obe však treba variť alebo piecť iba na vode - žiaden olej...možností je veľa, aby si mala stravu pestrú...okrem toho treba vypiť denne MINimálne 2,5 litra tekutín (najlepšie obyčajnú vodu, bylinkové čaje, niektoré baby pijú aj kolu light)...a na tej stránke, čo som Ti písala v predchádzajúcom príspevku, sú mnohé recepty, ako napr. muffiny, chlieb, piškóty,...., ktoré sa robia z otrúb...tam sa inšpiruj...ja si to navarím a napečiem raz-dvakrát do týždňa a dám do mrazničky, aby som nemusela každé ráno...držím palce

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dukanka, nefunguje - Fórum - ZDRAVIE.sk