Au-pair

0vecka

2 monika1991 ja som takisto v cudzom meste a zijem :-P ... inak by som asi nikdy nesiel niekam skadial sa neviem dostat naspet... to j elogicke nie? vsak letenka stoji okolo 100 EUR v predstihu to bolo pred 2 rokmi pod 50 ...

monika1991

ak chces vycestovat len kvoli jazyku mozem ti odporučit jednu pani www.facebook.com tu mas na nu kontakt ja som bola cez nu v londyne,počas este strednej skoly cez prazdniny,som chcela sa v jazyku zdokonalit,kedze som potom isla maturovat,poplatky neplatis žiadne,plat to uz je o niečom inom,ale len kvoli jazyku sa to oplatilo,mohla som sa na nu kedy kolvek obratit,do 7 dni po jej oslovení som aj vycestovala,rodina prisla pre mna na letisko,vsetko zariadila podla toho ako som potrevola,a ked som sa s nou potrebola skontaktovat,pomoct, nikdy ma neposlala do ....

monika1991

PRE Ovecka..ja nestresujem,ale tebe je asi lahke povedat že odíde,ale ostane v cudzom svete sama,nevedno kolko bude mat pri sebe finančnych prostriedkov čo potom????bude volat tebe aby si jej pomohol!!!!ani nevie aká je tá rodina

0vecka

2 fdasfadsfaf bude fajn... co si myslis ako som sa ja citil ked som odchdzal so SK? ... niektori maju aj negativne skusenosti ale ak to bude zle tak vzdy mozes skusit nejaku inu pracu alebo sa vratiti...

fdasfadsfaf

idem!!! možno budem ľutovať možno budem šťastná, volali mi už 5x a aj tie baby čo v tej rodine boli..myslím, že to bude v pohode a áno mám strach, nový svet atď.... ale ked nie teraz kedy? musím dostať odvahu a ísť,... držte palce

monika1991

je to dosť velky risk,ked ich nemas overených,ja osobne by som to nerobila ked si si ich nasla este k tomu cez inzerat,oni ti mozu naslubovať čokolvek,a to s tou ich doterajsou aupar,k telefonu ti mozu dak hocikoho,poriadne si ich over,skus googlit,či vlastne niekto taky aj existuje,skusit sa s niekym skontaktovat,ze by ti to preveril s niekym kto tam zije,či niekto taky aj existuje,aby si náhodou neskočila niekde ako ,,lahka žena,,.budes v cudzom svete,kde ti nebude nikto ochotny pomoct,ked to budes potrebovat,najlepsie by bolo keby si mala daku overenu znamost zo svojho okolia,ktorí by ti cosi dohodili,a ktorí by ti boli ochodný aj pomoct,alebo skus ist na upsvar,oni dohadzuju overene rodiny a ktomu ti vsetko vybavia ja osobne som pred rokom tak isla do nemecka,vsetko mi vybavili a o rodine som nasla vela veci na internete...ale radsej si vsetko poriadne over

Lisa88

Ahojte, neviete mi poradiť ako sa stať au-pair v taliansku? cez inzerát sa bojím a agentúru neviem nájsť nejakú schopnú...na tom internete nieje nič...prípadne nechcete ísť dakto so mnou do talianska? :D budem rada :D

dobra vila

Ale ved nemusis platit majland agenture! Ja idem napriklad za dva tyzdne do Skotska a idem cez agenturu, priamo britsku, ktory nepytaju ani cent!! A mam za sebou aspon niekoho...

kol_ibrik

jaj ale ja uz som doma, bola som minuly rok.. nijak som si ich nepreverovala, poslali sme si par mailov, potom prisiel jeden telefonat, zase par mailov a uz som letela, nemala som cas stresovat, zbehlo sa to vsetko za 4 dni, ale mala som fakt stastie na super rodinku