Odborníci na liečbu epilepsie

Príspevok v téme: Odborníci na liečbu epilepsie
lagu

Dobrý deň,
poznáte prosím niekto naozaj dobrých lekárov odborníkov, ktorí sa venujú špeciálne tomuto ochoreniu? Prípadne dobrých neurológov, s ktorými máte osobné skúsenosti? Môžu byť aj zahraniční, sme ochotní vycestovať. Jedná sa o špeciálny prípad - dievčatko po cievnej mozgovej príhode(ľavostranná hemiparéza), ktoré následne dostalo epilepsiu (grand mal), a jej ďalšie diagnózy nedovoľujú podávanie väčšiny bežných liečiv. Prosím, ak tu má niekto kontakty trebárs aj na ľudí, ktorí sa venujú výskumu tohto ochorenia a vedeli by len trošku pomôcť alebo poradiť, bola by som za to veľmi vďačná. Pokiaľ by niekto vedel poradiť aj ohľadom nejakej alternatívnej liečby, som otvorená všetkému. Vopred ďakujem.

vierka57

on teraz berie lieky Depakine 1,5 tablety denne, vzdy vecer po jedle...najprv mal dávku iba 1 tabletu denne co bral od oktobra do skoro polovice decembra....lenze raz za tyzden dostal slabsi zachvat...odkedy mu zvysili davku tak tri tyzdne nemal ziadny zachvat a vcera dostal zase

vierka57

on teraz berie lieky Depakine 1,5 tablety denne, vzdy vecer po jedle...najprv mal dávku iba 1 tabletu denne co bral od oktobra do skoro polovice decembra....lenze raz za tyzden dostal slabsi zachvat...odkedy mu zvysili davku tak tri tyzdne nemal ziadny zachvat a vcera dostal zase

vierka57

on teraz berie lieky Depakine 1,5 tablety denne, vzdy vecer po jedle...najprv mal dávku iba 1 tabletu denne co bral od oktobra do skoro polovice decembra....lenze raz za tyzden dostal slabsi zachvat...odkedy mu zvysili davku tak tri tyzdne nemal ziadny zachvat a vcera dostal zase

RNG

Krvnym zrazeninam sa da predist alebo ich aj rozpustit pouzivanim fibrinolytickych enzymov, ako napr nattokinaza, davky od 2 x 2000 FU az po 3 x 4000 FU a viac, podla potreby.

vierka57

Zdravím Vás, môj priateľ dostal v oktobri prvý záchvat... lekári na Slovensku tvrdia, že na CT a EEG a MR nič nie je...vyšetrenia, ktoré mu urobili tu, sme poslali do Brna a tam povedali, že príčinou je krvná zrazenina, ktorá mu záchvaty spôsobuje. Môj problém spočíva v tom,že on nechce ísť na nijaké iné vyšetrenia a vlastne ani ja neviem ako ho dostať na vyšetrenie do Brna alebo niekam inam... Ak máte nejaké skúsenosti a poznáte fakt nejakého odborníka prosím kontaktujte ma čím skôr tým lepšie.

Agent8022

Ja sa prikláňam tiež k prirodzenosti a nie k chémii.
Mne tá prirodzenosť pomohla, ako som písal, za 2,5 mes bolo po 25-ročných problémoch.

RNG

Epilepsia sa da adresovat aj doplnkami, najma zvysovanim viralnej imunity, doplnkamy DHA, ukludnujucimi doplnkami ako GABA, Picamilin, vitamin B-3, L-theanin,,odmorovanim od neurotoxinov pripadne ich mikrobialnych a parazitickych zdrojov a podobne.

Fakt?, ty si mozes zalozit svoju vlastnu temu na podcenovanie, ironiu a dohadovanie sa. Toto nie je na to tema, ale na rady tym, co maju epilepsiu.
A ty k tomu nijak neprispievas. Prave naopak.

Ake je moje poslanie v zivote je moja sukromna zalezitost, medzi mnou a mojim svedomim, tj do toho ta absolutne nic.

RNG

Pravdu treba opakovat aspon tak casto ako sa opakuju lzi v medickej komunite a verejnych komunikaciach na ohlupnutie a manipulaciu mas. Az si to masy konecne uvedomia a budu v tom zmysle aj konat a dozadovat sa zmeny.