Život je príliš krásny na to, aby sme ho prespali

Príspevok v téme: Život je príliš krásny na to, aby sme ho prespali
Meretseger

Ľudia, copak máte úplne všetci depku? Nikto sa netešíte zo života? Pozeárm tu na názvy tém; v istej HPO skupine čítam o problémoch, ktoré som predtým riešila i ja a teraz sú mi akosi cudzie; chystám sa pozrieť si film Veronika sa rozhodla zomrieť; a aj tak ma nič neodrádza od presvedčenia, že život je tak krásne na hovno... :D
Keep smiling or don't worry, be happy! :)
(Neviem, čo som chcela touto témo povedať, ale skutočne, uvedomili ste si niekedy, koľko depiek, ktoré máte, by ste vôbec nemuseli mať?

Meretseger

How are you? Depressions?
Učenie na skúšky ma úplne položilo, depky, až to pekné nebolo, myšlienky na samovraždu / ublíženie si, našťastie ma to prešlo, a život síce naďalej prespávam, ale našťastie už len v noci :D Učíte sa ešte niekto, alebo mám mať depky aj z toho, že sa driem jediná a výsledok zatiaľ neistý? :D Ah, whatever, život si aj tak treba užiť, kým sa dá, uvažovať o sebe len v dobrom - píšem bohovskú knihu a bude to sakra hit! alebo (s)hit? :( :D - a byť happy, lebo... lebo netuším prečo, ale je to krajšie, než vidieť svet čierne ako rubáš :D
Keep smiling, children! :P

Jane_3sto18

Meret - práveže, my spolu nechodíme. Riešili sme kedysi niečo spolu v minulosti... ale nejak to padlo :-( z jej strany, ja ju ľúbim stále.

Meretseger

lost: Cca 90 km. Dosť.
Jane: Počkať, počkať, tak ty niekoho máš? Spomínala si mi nejakú babu, ale tuším si nevravela, že s ňou chodíš, tak ako to je?

Jane_3sto18

Síce som bola teraz dva... tri dni v depresii, ale nepopieram, že by super nebol. Je proste taký... obyčajný. Nemastný-neslaný.
Máš šťastie, že máš aspoň priateľku. Ja som dnes na tú moju spomínala a strašne mi chýba :-( tak strašne jú ľúbim.

Meretseger

Ahoj lidiii, ako sa darí, vy filozofi? Prespávate život? No, čo o to, ja tiež, a keď nespím, tak sa učím (tri skúšky z 8 za mnou, to už znie lepšie než nič, juch). V piatok jachám konečne pozrieť priateľku do BA, hoci moja matka zatiaľ netuší ani len to, že nejaká priateľka vôbec existuje, takže bude veselo... But whatever! Život je aj tak suppa!
Súhlasíte?

lost

S tym mozgom som nemyslel len ulozit, ale aj spustit moj mozog na tom pocitaci, tj. dalej by sa moje vedomie vyvijalo na tom PC :D
Neskor by som ten PC ovladol a spravil nejaky virus ktory by ovladol cely svet :P

Lumik

Sejla: zaujimave momentky zo zivota, to v tom dazdi to ako keby si bola uprostred nejakeho maleho tornada, tak teraz su tieto spomienky minimalne na tomto fore ciastocne ulozene, sice dost zjednodusene, ale nejaky reziser by mozno vedel sfilmovat taky kratky klip co by docela zodpovedal tej spomienke a ti co by si ho pozreli by mali mozno podobne pocity ako ty ked na to spominas. Tak rozmyslam, ci je vobec dobre uchovavat vsetko, alebo len taketo neuplne opisy.

anjelik: tak ty mas info z prvej ruky, vies ci sa tie zaznamy aj znovu prehravaju, pripadne kto je divak ? Uchovavaju sa aj informacie o tom, za sa uchovavaju tieto informacie a takto dokola zasa info o tych info ...?