Zazracny emzym

RNG

Mnohe lieky maju za nasledok zamorenie a nozno aj zapaly v tele, ale vacsina reumatickych bolesti je z cinnosti mykoplaziem a zapaly nervov zase z nasich vlastnych virusov.
Oboje treba adresovat, ked clovek nechce byr skriplovateny po case.

RNG

Na roztiahnutie ciev pozobi najlepsie ovocie hlohu/hawthorne. Ucionna davka je 2 az 5 gramov prasku. Ucinok je vasosilatacia, mechanizmus ACE, viac najdes cez google pod mojim nickom a slovami vysoky tlak.
Odporucam jej cistit si cievy lecitinom a samozrejme riedit krv, ked ma vysoku zrazanlivost ako ma vacsina stredoeuropanov. Nic nie je hlupejsie, nez zomriet na malicku krvnu zrazeninku, ked mas este telo schopne prezit desatrocia.
Nezabudni pozriet aj na temu stres a spanok, tie obidve maju s vysokym tlakom velmi vela spolocne, a nielen s nim, ale aj s hromadou inych zdravotnych problemov.
Stress a zly spanok su oba doslova zabijaky a treba ich riesit ucinne, nie vyckavat, az ta dorazia zdravotne problemy ako nasledy neadresovaneho stresu a zleho spanku.

karolinka122

este som zabudla napisat, ludia, ktori uzivaju roky lieky na znizenie tlaku musia potom uzivat aj lieky na reumu, lekari nepovedia, ze lieky na tlak sposobuju reumaticke ochorenia....

karolinka122

co si myslite o uzivani L-argininu? Matka ma vysoky tlak , berie kopec liekov, co skusit u nej ako prve, aby sa zbavila liekov postupne?

RNG

Lezie na mozgu su vysledok najma posobenie roznych virusov, pozri cez google pod mojim nickom na temu herpes, kde menujem hromadu antiviralnych, co dnes v epidemiach virusov a coraz viacej roznych virusov sediacich v nasivch telach, odporucam pouzivat kazdemu.
A to viacero a obmienat.
Na hojenie lezii pomaha brat najma DHA az vyse 1.5 gramu denne, najdes ho napr v calamarinevo vacsich mnozstvach.

Mnohe virusy co nosime v tele sa prejavia pri oslabeni tela, najma vsak pri oslabeni imunity roznymi nakazami, ako napr chlamidie, borelioza, L-formy, rozne mykoplazmy a aj niektore virusy.
Tieto nakazy, co nas oberaju o imunitu treba potlacit nevyhnutne.
Zialbohu su dost tazko diagnozovatelne a lekari nemaju zialbohu na ne lieky. Ja tu odporuicam extrakt z olivovych listov a kvapky samento, coumandu a banderol , samozrejme aj odmaskovace ako NAC a serrapaptazu, kdeze tieto infekcie su tazko diagniozovatelne a liecitelne, lebo sa vyborne maskuju.

RNG

Serrapataza je proti opuchlinam zapalom riedi krv bezpecne , odmaskuva mnohe mikroby, co sposobuju reumu.
Opuchy/edema su obvykle z hromadenia lymfy, co ma az 17 roznych pricin z literatury, ja pridavam ako fyzik osemnastu+gravitaciu. Oslabene bunkove steny pod vplyvom hydrostatickeho tlaku sa roztiahnu a tak ti nohy opuchaju, pripadne aj ruky.
Moja mama kedysi mi na to poradila vyborny liek, vykladat si nohy hore co najcastejsie, najma v spanku podlozit aspon 30 cm hrubu podlozku pod nohy a pocas noci sa ti lymfa jednoducho odleje as nohy odpuchnu.Takze tu pouzivas gravitaciu naopak.
Pomaha to samozrejme aj na krcove zily, kedze aj tie sa roztahuju pre to, ze je tam hydrostaticky tlak krvi z hornej casti tela pocas celeho dna, najma ked hodne stojis alebo sedis na stolicke,. ktora ti zabranuje dobrej cirkulacii/priskrcuje zily a krv sa nemoze poriadne pohybovat.
Ja mam na stolicke 10 cm hrubu penovu podlozku, z dost tvrdej peny, aby sa nesplasla viac ako 5-6 cm pod mojou vahou a tak rozlozi tlak na ovela vacsiu plochu a nepriskrti cievy.

Ja by som sa chcela spýtať RNG či je serapeptáza vhodná aj na liečbu lézii na mozgu..zatial nezistili ich príčinu, tak hladam na internete..podla MR, by to mohla byt neuroborelioza, vaskulitida, migrena.....

majkaa

RNG stracam sa v tychto strankach,rano som niekde inam pisala,ze musim nakoniec k lekarovi.hm,,malo to odzaciatku taky priebeh ,raz polavilo,potom horsie,rano som rozchodila,dala kompres.pancuchu,lebo mi robilo stiahnutie dobre,a cez den som mohla aj behat,no chyba je ze som to odkladala a liecila mozno ine,ako bol problem...vcera v noci mi uz uplne nalialo clenok,rano som sla,rotgen neukazal nic,ale doktor mi navrhol vysetrit krv na reumu,kedze uz aj druhy clenok mierne opuchol,nuz tak ,,,zamerala som sa na zily,a zrejme to bude kyselina mocova,no ale s tymi preparatmi som vari neuskodila na tu reumu,musim pozriet este tvoje stranky co sa tyka serrap.a reumy,,pekny den,
a dakujem pekne za venovany cas)