Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Alfa-hem. streptokoky, Neisseria spp.

Príspevok v téme: Alfa-hem. streptokoky, Neisseria spp.
Dobo

Dobry den, chcel by som sa Vas opytat nasledovne.

Mal som bolest v hrdle uz dlhsiu dobu, nie obrovsku, ale tym, ze to bolo dlho bolo to znepokojujuce.Na mandliach sa mi robili biele gulicky. Tak som isiel ku doktorke, spravila mi vyter z nosa a hrdla. Predpisala antibiotika Augmentin 1g a 7-dnovu liecbu. Ked som prisiel na kontrolu, povedela mi, ze kedze nalez z vyterov bol negativny a citim sa lepsie, mozeme ukoncit liecbu.

Ked som vsak prisiel domov vsimol som si ze vyter z nosa bol naozaj negativny, no vo vytere z hrdla som mal nalez Alfa-hem. streptokoky, Neisseria spp..

Myslim, ze toto doktorka prehliadla, lebo vysledky vyterov boli na dvoch papierikoch, a zrovna vyter z hrdla bol na papieriku, ktory sestricka zalozila zrejme omylom na zlu stranu v karte.

No a teraz otazka: Mal by som sa uspokojit stym, ze som bol lieceny antibiotikom a citim sa lepsie, alebo kedze som mal spominany nalez Alfa-hem. streptokoky, Neisseria spp., mal by som pozadovat spravit vyter aj po liecbe pre uistenie, ze antibiotika zabrali a skutocne dane bakterie uz nemam?

Dakujem za rady.

RNG

atb potlacia mnohe infekcie, ale tie co nechaju tym ze znicia probiotika vlastne nepriamo podporia.
Preto odporucam brat citricidal/GSE, ktory znici aj mnohe tie, ktore atm neznicia, tiez oreganovy olej. A samozrejme mikrovlakniny(15 gramov + denne, cely zivot) a nasadit probiotika, lebo dobre osadene creva probiotikami nam vyrobia az 70% vsetkych obrannych latok, ktorymi telo disponuje.
Viac na ucinok citricidalu najdete cez Google.sk pod rng, citricidal
kde som zalozil ucinnost citricidalu na rozne mikroby, lebo tieto tabulky inde z netu "zahadne" zmizli.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Alfa-hem. streptokoky, Neisseria spp. - Fórum - ZDRAVIE.sk