Duac gel

Príspevok v téme: Duac gel
danielaaa

Takze mam 24 rokov s akne sa trapim odkedy som vysadila antikonc. cize 3 roky, posledny mesiac pouzivam duac gel, akne som nemala take silne a zhlukove, len krupicku a zapalene vyrazky sem tam, tvar mam teraz cistu, vyskusala som uz kadeco a chcela som uz ist na aknenormin, ale duac mi pomohol, doba pouzivania sa odporuca dodrziat 6-8 tyzdnov aj ked duac zaberie skor, cize chcem ho dobrat do konca juna a potom aplikovat aspon 2-3 krat do tyzdna este s jednym balenim duacu, rano si natieram tvar konopnym olejom, po prichode domov poobede sa odlicim a aplikujem sudocrem, zatial mi tato kombinacia velmi vyhovuje, konecne mam cistu peknu plet, len sa bojim, ze ak duac vysadim akne sa vrati.....mate niekto taku skusenost, ze po vysadeni duacu sa akne neskor vratilo??? Dakujem za odpoved

nemamakne

Ahoj, ja som trpel akne od 19tich do minuleho roku cize 7rokov... lieky, vidicky, gely, mydla a atd pomohlo do casu. Minulý rok som tu nasiel prispevok o kyslikovej dotykovej infuzii tak som si to prestudoval a navstivil. Ocakavania neboli ziadne po predchadzajucich vsemoznych terapiach, ale ten kyslik ozaj zabral cca po mesiaci a pol mam pokoj ziadny bedar a bordove jazvy sa krasne zhojili. Robia to ako jediny na Slovensku v Trnave 4P Medical sa to vola ak by to niekoho zaujimalo. Mozem len vrelo odporucit a najviac ma tesilo, ze to vobec neboli :)

tia123

poprosila by som o radu, z duacu sa mi na cele urobila velka ryha, teda vraska (kt. sa objavi ked nadvihnete obocie) lenze ja ju mam teraz stale a neviem sa jej zbavit, som z toho zhrozena nemam ani 20 rokov a na cele velka vraska, neviete co by mi nato pomohlo, kremy nepomahaju, duac si uz na to miesto nedavam , co zrejme je uz aj jedno :(

danielaaa

tak ja si ho este aplikujem na celu tvar aspon 2 krat do tyzdna, ale neviem ako dlho mozem pokracovat, zatial mi to takto vyhovuje plet mam relativne cistu

elfy

duac gel sa ma pouzivat v malom mnozstve na miestach kde mas akne a raz do tyzdna sa moze aj na celu tvar aspon tak mi to povedala koz. lekarka......a neviem kolko sa ich moze pouzivat po sebe ja mam tiez uz druhe balenie, lekarka mi este odporucila kupit si biretix gel a striedat to s duac gelom ale je to dost drahe stoji to cca 22€ tak vaham ci si to mam kupit

Mi_muska

mohli by ste mi povedat ako sa ten duac gel pouziva? len vecer a len na konretnu vyrazku? vklepe sa alebo sa len nanesie a necha zaschnut? dakujem

vanok

Ja som vyuzivala jedno balenie Duacu, v kombinacii s Dalacinom. Akne sa mi vyliecilo, plet som si udrziavala len doslednou starostlivostou a kvalitnou kozmetikou (Bioderma - cistiaci gel, micelarna voda a Sebium AKN fluid). Ale po pol roku od vysadenia Duacu badam, ze sa mi znova na niektorych miestach robi akne, preto sa k nemu opatovne vraciam.

danielaaa

ano mne 90% po duacu zmizlo, ostali rozsirene pory na nose a brade, ale tie som mala aj pred akne, zanesenu som mala vlastne celu tvar a teraz ju mam peknu...