Jedlo v Turecku na dovolenke

dobra vila

Ja som pochodila presne ako "snehuliatko", a s neskutocnymi bolestami brucha, pritom to jedlo bolo stereotypne a take "europske", takze neviem....

david_24

My sme boli v Turecku minulý rok a neviem si ho vynachváliť. Určite odporúčam AI. Strava ti bude chutiť určite. Majú tam 300 slnečných dní, takže aj zelenina stihne dozrieť 2 x za rok. Zelenina aj ovocie chutí ako u nás pred 20 rokmi. To znamená, že žiadne náhrady a umeliny, ako dostaneš u nás v Tescu. My sme v rámci AI okrem normálnej stravy mali zadarmo aj zmrzlinu 2 x za deň, snack asi 3 x za deň. Pitie originál coca colu(pozor, lebo niekde ponúkajú zadarmo len miestne nealko-sirupové vody), pivá, icecaffe aj v bare na pláži, v bare pri bazéne aj alkohol. Čiže určite sa oplatí, len my sme mali lepší 5 * hotel, predtým sme pozerali recenzie a podľa toho sme sa rozhodli, mrkni sa na ne aj ty.

snehuliatko

ak už sa rozhodnete pre ten all inclusive, tak si dajte záležať na tom, aby to bol naozaj dobrý hotel, tam kde som bola ja, som celý pobyt dovolenky jedla len hranolky a dyňu :D proste hruuza jedlo mi hrozne pripomínalo školskú jedálen a hnusilo sa mi tam jest

dobra vila

No zalezi v akom hoteli, to ako fakt. Ale ked uz, ber all inclussive, je to stale vyhodnejsie, smola je, ak je jedlo o .....