Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Make - up na mastnú pleť

Príspevok v téme: Make - up na mastnú pleť
DzanaFX

Ahojte dlhšie som používala tento make up

www.radabeauty.com

ale mám strašne mastnú pleť (dôsl. zuvýšeného androgénu), rzomýšľam čo mi ju tak zmatní, aby to nebolo také viditeľné, možno stay matte, alebo neviem nejaké typy? Do 5€, prosím žiadne 20eurové drahoty... Ten čo som používala stál 3,95 a bola som spoko, len asi aj on dopomáha mastneniu, sťažovala sa na to aj kamoška...

lochness

simka, skus pridavat do cistiaceho gelu trosku sody bikarbony kazdy vecer, ja to tak robim dake 3 tyzdne a pomaha to, mam podobnu plet ako ty,niekedy lepsie niekedy horsie, ale uz 3 tyzdne v kuse pouzivam len tonovaci kremik a lokalne korektor na 1-2 vyrazky co sa mi liecia, nove sa mi uz netvoria...

inak make up som pouzivala infinite matt od catrice (DM) a je fajn, mam tiez zmiesanu/mastnu plet a na nu je dobry, nemasti, nevidno ho, kryje pekne, netreba ho vela... v priebehu dna som sa zvykla trosku lesknut, ale len tak ako bez make upu, takze ja som bola celkom spokojna

simka111

ja by som chcela skusiť mejkap Clinique anti blemish solution, ale je dosť drahy... ja mam tiež dosť probematicku pleť, ale je dosť náladová, niekedy mi stačí len púder či tonovaci krem, inokedy zas treba poriadny mejkap :(
hlavne teraz v lete by som chcela mať pleť zdravu, aby som používala len púder, poprípade tonovaci krem....

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Make - up na mastnú pleť - Fórum - ZDRAVIE.sk