ZŤP - preukaz pri Histamínovej intolerancii

anonymkacolett

áno tak obmedzená, že mám zakázané skoro všetko jesť? Vieš čo je to, keď môžeš jesť len zeleninu a natural ryžu? Akonáhle zjem niečo čo nemôžem mám bud neuveriteľné bolesti, horúčky,astmatické záchvaty z jedla? pitia? dokonca aj z niektorých liekov? Je to podla teba normálne? Nemôžem nič námáhavé robiť? ani len zdvihnúť ťažký nákup? Študovať? neuveritelná strata pamäti - nebyť profesorov čo mi pomáhajú, ktorý vedia , aké následky má táto choroba . A každý mesiac pomaly chodiť na kontroly či sa mi nezhoršili biele krvinky? Buď rada, že si zdravá, nevieš asi zrejme čo je to byť každý týždeň chorá kvôli HIT! A na hodnote veľmi záleží!

nnnc

prosim ta, chces povedat, ze tvoja funkcnost v zivote je obmedzena na viac ako 50%? Ze nemozes kvoli tomu pracovat, studovat atd? Nie. Vsak si poziadaj a uvidis:-D Na hodnote nezalezi. Ak mas tento jediny zdravotny problem, to ti nie je trapne ziadat o preukaz pre invalida? OMG...

nnnc

zabudni :-DD Prepanajana, ved to by mal ZTP preukaz prakticky kazdy clovek! Vsak kazdy ma nejaky ten zdravotny problem...