Bojím sa, že si nenájdem vhodného partnera.

Príspevok v téme: Bojím sa, že si nenájdem vhodného partnera.
DzanaFX

Nie je to ani strach, alebo...Neviem, proste myslím, že si nebudem vedieť nájsť ľahko partnera kvôli tomu, aká som..Ľudia si o mne myslia, že si hľadám dokonalého muža, lenže to nie je tým...Ja hľadám niekoho, kto mi dá to, čo mi celý život chýba...A to je opora, láska, podpora a pod. Ľudia sa zvyknú rozvádzať a to ja nechcem, chcem niekoho kto dokáže fakt dávať skutočnú lásku, takí ľudia naozaj existujú (ja)...Ja som človek, ktorý vníma svet vnútrom a srdcom...Vnímam všetko inak, ako ľudia okolo mňa, neviem to poriadne vysvetliť, ale ja dokážem aj frabu vnímať, ako niečo fascinujúce a som dosť asi iná v tom všetkom, vzťah beriem naozaj vážne..Nechcem, aby to skončilo, preto do tho dávam celú "mňa"...Som niekedy zničená a niekedy zas veselá, inokedy potrebujem veľmi veľa rozmýšľať a stále sa nad všetkým pozastavujem a chcem sa o tom rozprávať...Ja som si proste vedomá toho, že všetko vnímam inak a bojím sa toho, že nenájdem nikoho, kto by bral život a veci ako ja...Neznášam ľudí čo sa vyvyšujú, nechcem ani nikoho, kto pije, lebo neznášam alkohol, nechcem ani aby fajčil, niekedy si myslím, že mám už len kvôli tomu vysoké nároky, ale vlastne to je asi tou skazenou dobou, že nájsť niekoho takého, je už výnimočné... :-( Mám úplne iné názory, ako ostatní ľudia na život, mám iné názory na všetko...Cítim si ako vyčnievajúca z radu...hmmm

Maoam

ludia, vy mate niektori problemy s pochopenim pisaneho textu?

Natusa, KDE prosimta stoji tvrdenie, ze povazujes Dzanu za psychopata? :D...prosimta CITAJ poriadne

Napisala som len, ze to snad nemyslis vazne, ponukat jej toho tvojho, o ktorom vieme, ze je, aky je. Fakt, ze je inteligentny, alebo vzdelany je nieco uplne ine, je maximalne labilny a vsetko, co si o nom napisala, vratane jeho prejavov, atakov a stavov, je psycho. Jeho rodina detto. Dzana FX potrebuje pravy opak toho, co jej ponukas, kedze prave sama odisla z rodiny, ktora je 'mimo'.
A ak si spravne citala, Dzana praveze ziadny vztah teraz nechce...ale chce sa osamostatnit a najmä si vybudovat nieco - sama, bez zavislosti na nejakom muzovi.

Mna prekvapil fakt, ze jej ponukas svojho priatela po vsetkom, co si s nim zazila a si tak naivna, ze veris, ze by pri inej zene mohol byt iny.
Zarazilo ma to.

natusa42

maoam ale ja netvrdím,že Dzana je psychopat,prepána,ja ju vobec nepoznam,neviem,ja len,ze mozno by sa jej pacil,typ cloveka ,ako je ON a vyslovene neviem,mozno psychopat nie je,ved to by zistila casom,mozno len ja " nafukujem " ,kedze mne sa to nezda celkom koser,ale pre jeho spravanie,mozno Dzane by sa zapacil,aky je ..lebo vela zien by napriklad chcelo to,co ja nechcem ...od neho,chapes,tu pozornost,stale obhananie a tak ...mozno aj pri inej zene ON by bol iny...

Dzana ja som ho prestala lubit,kvoli jeho povahe a rodine ( rodinu ma strasne blbu),ale tak mozno niekomu by to nevadilo ,neviem....a on je velmi pozorny,slusny a az moc sa staria do zivota zene,je velmi vychovany ,intelektual,ma VS vzdelanie,dobru pracu uz teraz,vsetko ako ma byt,len jeho spravanie ma uz zabija ,kedzeč ma chce " vlastnist " a chce sa stale o mna starat,ale ja som skor reagovala na to,zco si napisala v nadpise v komente,ze je presne taky,akeho ty chlapa chces ....ale ja uz ho nechcem ...nemozem ho chciet,nie po tom vsetkom,co mi spravil ..a zase nie je vymeteny blazon,len ma vyhranenu velmi povahu ...nechcem ti ho nahovorit,prepana,ja som len tak,ze .."poznam " takeho cloveka,ako ty chces ,to som chcela povedat

Otinko

Pre Teba platí:

Vreco si záplatu nájde.
Nad nikym sa nepovyšuj a pred nikým sa
neponižuj.
Nieje všetko zlato,čo sa bliští!

Maoam

Dzana, ak to urobis takto, ako si to napisala, tak ti uz nic nestoji v ceste. Bude to tazke, ale ak to fakt chces, tak to zvladnes. Pochopila si toho uz dost. Drzim ti velmi palce a napis obcas, ako sa ti dari.

DzanaFX

Ja si nehľadám priateľa, chcem sa postaviť sama na nohy, všetko si zbudovať, byť nezávislá, napraviť poškodenú psychiku, až tak môžem uvažovať o vzťahu...Nebudem si hľadať priateľa, aby mi finančne vypomáhal a ja som sa stala závislou, radšej sa chcem prebíjať a tiež ako som spomenula, ja nechcem nikoho zaťažovať mojimi problémami, aby stále uvažoval o tom, ako sa mám zle... Mne je osobne fajn, hoci, nemala som už ani jedlo, ani nič, pred pár dňami, niekto to vnímal katastrofálne, aj to vnímam, ako ďalšiu skúšku a nijako ma to neovplyvňuje na mojej ceste za šťastím, keďže ešte stále sa teším z toho, že som preč z domu :-) (pre Maoam a tiež Ti ďakujem :-)

Maoam

Dzana FX - bola si nimi obklopena, neznamena to, ze si rovnaka ako oni, ale iste ta to velmi poznacilo do zivota, ostatne je uz na tebe (a na terapii), ako to spracujes, si este velmi mlada, ale davaj si na seba pozor, vies co myslim, vzorce spravania prebrate z domu atd. :-)

drzime ti tu palce mnohi

Maoam

a zvlast po tom, co DzanaFX pred par dnami len vysla z psychopatickeho domova a konecne ma moznost sa trocha nadychnut