Bojím sa, že si nenájdem vhodného partnera.

Príspevok v téme: Bojím sa, že si nenájdem vhodného partnera.
DzanaFX

Nie je to ani strach, alebo...Neviem, proste myslím, že si nebudem vedieť nájsť ľahko partnera kvôli tomu, aká som..Ľudia si o mne myslia, že si hľadám dokonalého muža, lenže to nie je tým...Ja hľadám niekoho, kto mi dá to, čo mi celý život chýba...A to je opora, láska, podpora a pod. Ľudia sa zvyknú rozvádzať a to ja nechcem, chcem niekoho kto dokáže fakt dávať skutočnú lásku, takí ľudia naozaj existujú (ja)...Ja som človek, ktorý vníma svet vnútrom a srdcom...Vnímam všetko inak, ako ľudia okolo mňa, neviem to poriadne vysvetliť, ale ja dokážem aj frabu vnímať, ako niečo fascinujúce a som dosť asi iná v tom všetkom, vzťah beriem naozaj vážne..Nechcem, aby to skončilo, preto do tho dávam celú "mňa"...Som niekedy zničená a niekedy zas veselá, inokedy potrebujem veľmi veľa rozmýšľať a stále sa nad všetkým pozastavujem a chcem sa o tom rozprávať...Ja som si proste vedomá toho, že všetko vnímam inak a bojím sa toho, že nenájdem nikoho, kto by bral život a veci ako ja...Neznášam ľudí čo sa vyvyšujú, nechcem ani nikoho, kto pije, lebo neznášam alkohol, nechcem ani aby fajčil, niekedy si myslím, že mám už len kvôli tomu vysoké nároky, ale vlastne to je asi tou skazenou dobou, že nájsť niekoho takého, je už výnimočné... :-( Mám úplne iné názory, ako ostatní ľudia na život, mám iné názory na všetko...Cítim si ako vyčnievajúca z radu...hmmm

DzanaFX

beskyd, je pekné, že to takto berieš, ale nehádž ma do jedného súdka, ja by osm si takého nikdy nevybrala..ja keď vidím, že chlap vôbec len fajčí, ani sa ku mne nemusí ozvať, nemá šancu, otec bil mamu, nikdy to nechcem už ani len vidieť...Nie to ešte mať takého doma..Ja viem, že ženy väčšinou takým naletia, ale ja mám veľmi silný šiesty zmysel, ba až predtuchy, a viem odhadnúť človeka, kedy má aké záujmy, či sú čisté, alebo nie...A veruže veľa s čistými ich nebolo :-P

beskyd

no... pekne si to napisala.. a zajtra vyjdes na ulicu a prvy chlap ktory ta zaujme bude buran co mlati zeny, podvadza ich, pije a robi bordel:) hormony su svina:)) inak tiez mam podobne pocity, ja zase cely zivot tuzim po prijemnej milej nie preafektovanej babe s prirodzenym vyzorom a kedze zijem v blave a inde neni robota, tiez asi ostanem sam:)

DzanaFX

ale čo je najdôležitejšie, chcem aby mal záujmy a vnímanie ako ja...o to presne ide, že či niekto z mužov berie veci ako ja :-D asi by bol teplý alebo čo :-D "dobrý človek.."

DzanaFX

ja som už durhý rok na výške a nikoho som nestretla a to asi hlavne preto, že tieto veci v mojej hlave nie sú na bežné školské debaty, som externistka a mám dve roboty, nemám vlastne ani dostatok času, som vyčerpaná...Viem, že teraz si nikoho nenájdem, nie je na to ani vôbec vhodné obdobie, aby osm niekoho zaťažovala svojimi starosťami, ja len že chcem dobrého muža a keď tak pozerám ako jeden bije ženu, druhý pije, tretí sa chová ako prasiatko, tak fakt osm z toho trošku v pomykove...(a zas ot vyzneje, že chcem dokonalosť, ale fakt to tak nie je...)

sweater*

o to ze by si bola jedina na svete takto zmyslajuca sa neboj, bude vas takych viacej z rovnakeho sudka :). neuvadzas vek takze... ak sa chystas napr. na taku vysku, tam budes mat prilezitosti habadej, tam sa to hemzi ludmi :)

DzanaFX

arman ja som sama sebe oporou už rok aj nejaké 4 mesiace, odkedy som sama za ten čas som si toho veľmi veľa uveodmila, som dosť opatrná a až príliš reálna, čo sa týka chlapov, dávam si pozor...Je to taká divná doba...:-)