Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neovizia - operacia oci Neolasik HD

Príspevok v téme: Neovizia - operacia oci Neolasik HD
t-barca

Ahojte hladam ludi, ktori maju zaujem o operaciu oci. Jedna sa o najlepsi dostupny zakrok. V klinike Neovizia Bratislava sa uskutocnuje Lasik party na zakrok NeoLasik HD (je potrebne 8 ludi - potom je k dispozicii velka zlava a z 2100€ to vyjde po zlave asi len 1300€ za obe oci so vsetkym, co je ako obyvajny zakrok na inych klinikach) Zopar ludi uz mam kto by sa rad pridal nech ma kontaktuje na email.
Tomas

Kaba

Ja mam velky zaujem, hned idem! Dajte mi vediet, ak sa bude tvorit nejaka skupina. Nie som na FB, preto nemam prehlad! Diky. Moj mail: janka.kaba@gmail.com

ajwi

Ahooojte, takže ak máte niekto záujem o skupinovú operáciu tak na facebooku v skupine neoLASIK HD party sa tvorí partička... ešte dvaja nám chýbajú. Tak sa kľudne pridajte, alebo mi len nápíšte na mail a ja vás tam prihlásim. :)

Hygienik

Čauko Tomi.. Našiel som tvoju správu a chcel by som sa spýtať či si už našiel tých 8 ľudí..Rád by som totiž chcel byť 1dným z nich ..Prosím odpíš..

veronika02

Ahoj, ja by som mala vazny zaujem, tak ak je to aktualne budem rada ak ma pridas do skupiny.na termine mi nezalezi, mozem hocikedy:)
Daj mi vediet mailom please ze ci je to este aktualne

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neovizia - operacia oci Neolasik HD - Fórum - ZDRAVIE.sk