Neovizia - operacia oci Neolasik HD

Príspevok v téme: Neovizia - operacia oci Neolasik HD
t-barca

Ahojte hladam ludi, ktori maju zaujem o operaciu oci. Jedna sa o najlepsi dostupny zakrok. V klinike Neovizia Bratislava sa uskutocnuje Lasik party na zakrok NeoLasik HD (je potrebne 8 ludi - potom je k dispozicii velka zlava a z 2100€ to vyjde po zlave asi len 1300€ za obe oci so vsetkym, co je ako obyvajny zakrok na inych klinikach) Zopar ludi uz mam kto by sa rad pridal nech ma kontaktuje na email.
Tomas

peto86666

ahojte, rad by som siel na Lasik party ak ma niekto volne miesto prosim napiste mi na pcmar@centrum.sk. na termine nezalezi, prisposobim sa. dik

vevericka24

Je este aktualna Lasik party? Ide este niekto na operaciu teraz koncom juna - zaciatok jula? Ak by sme sa nazberali 8 isla by som.

lejka007

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či ešte hľadáte ľudí na operáciu v Neovizií. Mám záujem ak bude dosť ľudí... čakám na e-mail
lejka007@azet.sk
Lenka

asika

ahojte,
ja som bola operovana lasikom pred cca 7 rokmi mala som 20 rokov.mala som dioptrie -1,30.po zakroku mi zostalo zhorsene videnie za sera aj noci.takze soferovat za sera a tmy je pre mna nocna mora,a radsej ani nejdem aby som niekomu neublizila.a nabehli mi aj dioptrie prave oko -0,25 lave -0,30.takze znova budem potrebovat okuliare.
cela tato operacia oci je len kozmeticka uprava.neriesi to ocny problem.to znamena oko nam ostalo aj nadalej kratkozrake s takym ste sa narodili mate predispoziciu,vam nemenia nove oko len zbrusia z rohovky,co vam po case aj tak naspat narastie.operacia je len docasna nevyriesi problem s kratkozrakostou.tolko moj nazor.ale nelutujem ze som bola,lebo aj tych par rokov vidiet super mi stalo za to.

zimovam

Ahojte aj ja by som sa rada pridala na 100% ak je to este aktualne! Super ponuka ozvite sa mi zimovamichaela@centrum.sk

elebra56

Mal by som záujem zúčastniť sa LASIK párty druhá polovica júna 2013 alebo sa prispôsobím . S pozdravom branko2710@azet.sk