Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Celulitida utoci

Príspevok v téme: Celulitida utoci
zura

Ahojte, nikdy som nemala problem s celulitidov, avsak som pribrala nejake 3 kilecka a na mojom tele sa ulozili tuky - a zacala sa mi tvorit celulitida :-( Snazim sa zhodit, lebo myslim, ze na chudsich nohach to nebude tak vidiet. A hlavne sa budem aj lepsie citit, napriklad aj co sa tyka sebavedomia. Ako riesite celulu vy? Nepouzivala niektora s vas skoricovy krem? Vraj je dobry. Pocula som, ze je dobre masirovat si kavu do stehien, vraj vypne pokozku a posobi aj proti celule. Nemate s tym skusenosti? Je mi do placu, ze sa mi to takto urobilo na zadku a stehnach :-( Hlavne teraz ked je tu teplo a ja pozeram na sukne v skrini :-( Len sa hanbim aj na kupko ist teraz.... viem nie som jedina, ale chapete je to taky pocit, ze zena sa neciti pekne a sebavedomo.

hu.

ta kava je ozaj super.ja som mala miernu, ale kamoska dost hroznu celulitidu a mne zmizla skoro uplne a jej tiez dost vyrazne zmyzla. kombinuj to so striedavou sprchou na problemove partie

- mira

Usadené tuky ako izolanty bránia prúdeniu energie, lymfy a tekutín v oblasti.
Prúdenie povzbudíš nielen pohybom a masážami, ale hlavne tak, že eliminuješ na minimum tuky, z toho nasýtené vylúčiš úplne, pretože tie tuhnú.
Lymfu povzbudíš zeleninami a vlákninou v potrave.
Vynechaním cukru zabrániš tvorbe zhlukov mastných kyselín.

meri.m

Ahoj, so škoricovým krémom skúsenosti nemám, kávu so párkrát použila ako píling, ale je dosť drsná. Ale možno na to pomáha, kofeín býva obsiahnutý aj v rôznych krémoch. Kým som pravidlene cvičila, nikdy ma celulitída netrápila, teraz ju mám, ale nejako ju neriešim, stále si hovorím, že to do leta vybehám. :-) Na dovolenke pri mori mi zvykne zmiznúť úplne. Kolegyňa si robieva kúpeľ z magnéziovej soli a hovorila, že jej z toho zmizli dokonca aj rozšírené žilky. Myslím, že čiastočne funguje väčšina anticelulitídnych krémov aj gélov, ale vysypať do vane vrecko soli alebo si pridať soľ do sprcháča ako píling vyjde lacnejšie.

M 25

celulitidu majú aj chudé baby, takže nato by som sa až tak nespoliehala ..
ale cvičením práve na tieto partie by sa to dalo zmierniť, bohužial, nie uplne odstrániť ..
krémy sú rôzne, ale či aj účinné, ktovie..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.