Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Palette

Príspevok v téme: Palette
Maji

Ahojte, viete mi niekto poradiť?
Mám farbené vlasy (naposledy cca dva mesiace dozadu) s Palette R4 Gaštan farbou. Je to celkom fajn farba, nemá červené odlesky, čomu som rada!Ibaže predtým mi kaderníčka farbievala zakaždým vlasy inou farbou. Tmavšou. Takže konce mám tak o dva tri odtiene tmavšie, nie je to až tak vidno, ale ako ide leto, tak mi to trochu prekáža, rýchlo slnko vytiahne farbu, a ostanú akoby fľaky z toho. Tmavšie vlasy veľmi nechcem. Svoje prirodzené mám svetlo hnedé. Ibaže sa obávam, že po nanesení svetlohnedej farby budem tmavá! Farbila som kamoške jej prirodzené svetlé vlasy svetlohnedou farbou a ostatala tmavá. Totižto kaderníčke veľmi nedôverujem, nakoľko som sa sklamala, že má salón a dáva mi na hlavu Palette farby. Bola som za inou kaderníčkou, a že vraj keď chcem zosvetliť spraví mi melír , ktorý ale asi chytí na žltkasto, a to nechcem tiež. Nechcem peroxid na hlavu a suché vlasy. Mám ich pekné lesklé, starám sa o ne aj keď sú farbené. Preto sa chcem spýtať, že aká farba by mi zjednotila odtieň. Odrast mám cca 1,5 cm. Mám strach že odrast chytí inak ako ostatok. :/ Okolie mi vždy povie, že to mám fajn keď si dám nafarbiť. Ale neviem, ako dosiahnuť normálnu pravú hnedú farbu..... :/ Lebo len takú by som chcela.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Palette - Fórum - ZDRAVIE.sk