Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Opera - prehliadač - problém

Príspevok v téme: Opera - prehliadač - problém
bebedobreran

Prosím vas, odstránila som si z prehliadača jednu lištu, bolo tam lišta stránok či čo..nejakých zatvorených okien...

a teraz sa mi dala preč celá lišta, kde si možem pozrieť aj historiu aj to ,,plusko,, kde ked kliknem tak mi nove okno prazde vyhodí.neviem ako to mám dať spať, ked už tu žiadnu lištu nemám...dakujem.

bebedobreran

no už to mám...dala som si to napsať...ale potrebujem s zbaviť jednej ,,šípky,,...

www.e-download.sk

ked si všimnete na tom linku...ten obrázok, napravo, kde je ,,search with google,,..a nad tým, kde je to x-ko,...tá kocka na zmenšenie zvačšenie stránky, a tá ,,pomlčka,,...tak ja mám ešte vedla toho taký trojuholník smerom dole, kde my vkusse ukazuje ked na to kliknem, aké stránky som navštívila, niečo ako historia, len menej podrobne..a mne sa to nechce vkuse mazať a neviem ako to mám dať preč..:-((( možete mi niekto pomocť??? dakujem!!

2. a vkuse mi vyhadzuje ešte nejake certifikaty zabezpečenia, či prijať neprijať..stále, skoro na kazdu stránku!!!v čom je chyba???

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Opera - prehliadač - problém - Fórum - ZDRAVIE.sk