Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

srdce

Príspevok v téme: srdce
kadet

Ahojte , mam 20 rokov a uz dlhsiu dobu mi srdce poskakuje, ked v pokoji lezim prosto citim ako mi bije, navyse par krat za den ma v nom nieco pichne, poslednu dobu sa to zacalo intenzivne zvysovat, po tom pichnuti nastava mierna bolest srdca, par krat sa mi stalo ze mi srdce na chvilku bilo nepravidelne, bolo to dost neprijemne..mate niekto s tymto skusenost ? myslite ze sa mam obavat ? dakujem..mimochodom som aktivny sportovec , posilnovna a a beh je moje

TinaM

Kadet, pokial ti robili vysetrenia a vsetko je v poriadku, bude to stres. Stres sposobuje busenie srdca, tak isto aj mierne arytmie. Prestan sa tolko sledovat, pretoze je to zacarovany kruh- mas stres, busi ti srdce-ty si to uvedomis- mas strach, co to moze byt- si v este vacsom strese- srdce ti este viac busi... ver mi, viem o com hovorim, bola som v marci opervonana kvoli problemom so srdcom a teraz citim kazde jedno tuknutie navyse. Lekar mi povedal, ze som v poriadku a nemam si to vsimat-presne z pricin,ake som napisala vyssie. Fajcenie, alkohol a kava prirodzene zvysuju pulz, mozes aj toto zvazit.

Jefitto

Tak nefajči, nechlastaj a nepi kávu, ani iné kofeinove nápoje. Inak šport je to najlepšie, čo môžeš pre srdce urobiť

kadet

ahoj, pisem ze mam 20 rokov, a kil ? 85 cca..ekg aj rentgen mi robili, presiel som kompletnymi testami do armady takze mi nic nenasli ale pocitujem tieto symptomy, bojim sa

biemgzii

kolko mas rokov a KG ? ja som strasne chudy a tiez mi vadi v noci ako mi bije srdce strasne to citim ale poviem si ze kym bije je dobre :) chod s tym hned ku doktorovy a nech ti daju celodenne EKG bat sa nemusis ale ries to cim skor

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

srdce - Fórum - ZDRAVIE.sk