Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nedokážem schudnúť, natrvalo!

Príspevok v téme: Nedokážem schudnúť, natrvalo!
aemi

Nedokážem schudnúť natrvalo. Mala som 80 kg schudla som na 73, nie diétami ale upravením stravy a behaním každý večer. Lenže potom prišla zima a ja som pribrala, ale na 85 kg.. Už mesiac sa snažím opäť chudnúť a nedokážem zhodiť ani len dve kilá, znova behám, každý večer, chodím na korčule, skáčem cez švihadlo. Celý čas nejem nič, čím by som mohla radikálne pribrať. Aj tak priberám. Nechápem, nerozumiem.

sloniatko

ahoj eami aj ja sa snazim chudnut.schudla som 5kg za 5mesiacov.ale som mala i dost prehreskov.a teraz?teraz neviem ist dalej stale to pokaslem...uz dost dlho.sama na to nemam tak by som bola rada keby sme to skusill spoolu mozno by nas to nakoplo :) tak napis vek vysku a ako jes :) hm?ja mam 165cm 63-64kg 25r :) ak jem zdravo a dodrziavam tak jem 5x denne a prehresky byvali vacsinou cez vikend.napis :)

Nephilim

píšeš, že po 6 neješ, možno aj to je problém, telo dlho bez príjmu, a čo takto stres, tiež už spomínaná štítna žľaza, nechýba ti regenerácia? vážiš si potraviny? jaa som pribrala 5 kg za 8 mesiacov - škola, stres zo skúšok, poväčšinou len sedenie nad poznámkami a tak pod., stravovanie úplne na figu... a teraz sa dávam dokopy:-) zatiaľ je kilo dole za mesiac. a čo tvoja psychika? tá je tiež dôležitá:-)

Maoam

mozno mas dlhodobo nizky energeticky prijem? aku mas vlastne vysku? miery? vaha je druhorada, vzdy su podstatne miery, lebo ak sportujes denne, tak mas iste aj vypracovane svalstvo a to je tazsie, ako tuk a vysledna postava vyznie inak ako u cloveka, ktory sa nehybe

ak sa este nevysetrovala stitna zlaza a ine hormonalne problemy, skus aj to

neberies nahodou HAK? aj to moze byt problem

eami

Myslím si, že zdravý. Ráno jedávam vždy biely jogurt s ovsenými vločkami, alebo čierny chlieb so zeleninou. Na obed po väčšine len kuracie mäso, pijem skoro 3 litre vody denne, moje obličky už musia byť z toho mimo, veľa zeleniny, ovocia. Po šiestej hodine večer nejedávam. Nejem sladké ani nesladím, nepijem kávu, len bylinkové čaje.,toto celý čas, a znovu som pribrala.

Nerobím sa svätou, aj ja zlyhám, zjem niečo, čo by som nemusela. Ale nie v takej forme aby sa to takto na váhe hýbalo.

eami

Tým, že som sa celú zimu nehýbala, a ja neviem, asi som ten typ, ktorý sa potrebuje stále hýbať aby sa to neukladalo na mňa. Proste mi váha šla rapídne znovu hore. A to nedržím dukanové diéty a nič tomu pod. Dokonca každé ráno chodím pešo do práce, 20 minút cesty a plus späť, niekto neprejde ani toľko a nemá problém s váhou.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.