Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Účinnejšia z dvoch diét

Príspevok v téme: Účinnejšia z dvoch diét
okitta

S ktotou "diétou" schudnem skôr?
Keď nebudem nič jesť, len piť denne veľa vitamínového nápoji kt. má na 1,5l 14kcal a liter vody,
alebo s diétou,kt. pozostáva z 3krát denne bieleho nízkotučného jogurtu a 2,5l vody

+do obidvoch diét 30min denne cvičenia?

Viem, že obidve sú stráááášne nezdravé a nebezpečné, ale potrebujem rýchlo schudnúť nabratých 10kg.

meri.m

Hehe, môj životný úspech boli 4 kilá za 4 dni, keď som mala chrípku, horúčky do 40 a nič som nejedla. :-) Inak som nikdy neschudla viac ako 2-3 kilá za dva týždne pri akokoľvek obmedzenej strave. A toľko dokážem vybehať za rovnaké obdobie aj bez obmedzenia stravy, ak mám čas hýbať sa.
Ani jednu z tvojich diét nepovažujem za výhru, lebo si zabrzdíš metabolizmus, ale asi by som skôr brala ten jogurt ako chemické vitamíny.

elinkaaa

tak ked vies ze sa to da inak preco to neurobis????...ako keby si sa sama nad tym zamyslela tak ako ti aj ostatni pisali tak oboje je hovadina ...ale asi ta bavi si ublizovat ...tak vela stastia :)

okitta

tu nejde o tú dovolenku. len hovorím že tam by som sa držala ďalej a potom by som nastúpila na tú stravu s tvarohom...
Ja viem že to je veľmi nezdravé a že sa to dá aj inak..
Ale odpovie mi niekto na to, čo som sa pýtala?

elinkaaa

a nezamyslela si sa nad variantou radsej schudnut pomaly resp. tak rychlo ako si priberala s tym, ze si budes moct dovolit vsetko??...tzn. ze sa budes moct normalne nejest a sem tam si dat mozno aj kus niecoho sladkeho???...ver ze si len zbytocne znicis zdravie :(( vravim ti to z osobnej skusenosti ...dietovala som dva roky a hmotnost na ktoru som sa dopracovala je az na zaplakanie.....radsej sa pouc z chyb inych a myslim ze tyzdnova dovolenka nestoji zato aby si si znicila zdravie na cely zivot ...

okitta

práveže teraz by som sa vedela kontrolovať lebo je horúce, jesť mi absolútne nechutí a o týždeň idem na dovolenku takže tam by som pokračovala v podobnom jedení ovládať sa v tomto viem.
raz som už podobne jedla, vydržalo mi skoro rok byť len na zelenine a nizkot. tvarohu a jogurtoch a mala som super postavu len potom som mala problémy a odvtedy som sa dáko neovládala.lenže problémy prešli a kilá ostali. preto chcem ísť na to takto a potom keď dám dole tých 10kg nabehnem na tú stravu tvaroh atd.
len som chcela že ktorá je lešia a hlavne rýchlejšia.

Nephilim

no...tie diéty rýchlo pusti z hlavy, je ti to prednejšie ako zdravie???
Ak chceš naozaj schudnúť, zmeň stravovanie, zarad nejakú pohybovú aktivitu, dodržuj pitný režim...

Ale ak chceš diétovať, je to tvoje rozhodnutie, ale ak budeš toto skúšať, do troch dní budeš vyčerpaná a do týždňa budeš umierať a kolabovať z vyčerpania, ale prosím...a ak by sa ti aj náhodou podarilo zhodiť tých desať kíl, tak stratíš svaly a tuky ostanú, to chceš vážne vyzerať ako nejaká rozkysnutá knedľa?:-D a hned ako skončíš s diétou, kilá začnú nabiehať späť a ešte ti pribudnú aj nejaké navyše:-P

sheila.

no to je skoro jedno, urcite nieco jedz lebo ak nebudes,3. den len zbadas jedlo,prepadne ta vlci hlad a zjes vsetko... nerob blbosti..
10 kil realne schudnes za 4 mesiace a nenaberes ich naspat..

okitta

ja viem ale je to surne:/ tak ktorá bude rýchlejšia? prosím.. myslím rýchlejšia na chudnutie nie na odpadnutie:D

sheila.

S prvou odpadnes na 3. den a z druhou na 4. takze je to skoro jedno :D
bez srandy... teraz schudnes 10 a naberes 15...tadeto nevedie cesta :/

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Účinnejšia z dvoch diét - Fórum - ZDRAVIE.sk